Milletvekili aday adayları için özel açıklamadır: Ben TV, ekranlarını sizlere açıyor!

Erken seçimin yaklaşmasıyla birlikte siyaset arenası da oldukça yoğun bir döneme girdi. İzmir’deki bazı medya kuruluşlarının, milletvekili aday adayları için yaptıkları program ve haberlerden ‘ücret’ alındığı konusunda bir duyum aldık

Milletvekili aday adayları için özel açıklamadır: Ben TV, ekranlarını sizlere açıyor!

Erken seçimin yaklaşmasıyla birlikte siyaset arenası da oldukça yoğun bir döneme girdi. İzmir’deki bazı medya kuruluşlarının, milletvekili aday adayları için yaptıkları program ve haberlerden ‘ücret’ alındığı konusunda bir duyum aldık. 
Ben TV olarak yeni bir karara imza atıyoruz… Seçim süresi boyunca tüm aday adaylarına; hangi parti adayı olduğunun hiçbir önemi olmadan, ekranlarımızı açma kararı aldık. 
Aldığımız bu kararda; bazı medya kuruluşlarının yaptığı ‘ücretli’ programların ve haberlerin, gazetecilik etiğine ve ahlakına ters düşmesi büyük etken olmuştur.
Bundan böyle; Ben TV’de programa konuk olmak isteyen siyasetçilerin [email protected] adresine, haberini yayınlatmak isteyen siyasetçilerin ise [email protected] adresine mail atmaları yeterli olacaktır. 

Tüm aday adaylarına saygıyla duyurulur…
Ben TV

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER