MHP İzmir sahada!

Seçim bildirgesini açıklayan ve aday tanıtım programını tamamlayan MHP, İzmir’de sahaya indi. Milletvekili adaylarının seçim bölgelerinde hangi ilçelere gideceği belirlendi. İl Başkanı Karataş, seçime kadar her hafta yeni program hazırlanacağını ifade etti

MHP İzmir sahada!

Türkiye 24 Haziran’da gerçekleşecek erken genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine kilitlendi. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ve Büyük Birlik Partisi (BBP) ile birlikte Cumhur İttifakı’nda yer alan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir’de milletvekili adaylarıyla birlikte sahaya indi.

Genel Başkan Devlet Bahçeli, uzun yıllardan itibaren İzmir’de liste başı olan ve partinin önemli isimleri arasında bulunan Ahmet Kenan Tanrıkulu ve Oktay Vural’ı bu kez aday göstermedi.

Radikal bir liste hazırlayan MHP, kentte yine iddialı isimlerle milyonlarca seçmenin kantarına çıkacak. Seçim bildirgesini kamuoyunda duyuran ve aday tanırım programlarını geride bırakan parti, İzmir’de de teşkilat olarak sahaya indi. İzmir İl Başkanı Necat Karataş önderliğinde hazırlanan programla adayların bölgelerine yapacakları ziyaretler kesinleşti. Bir haftalık taslakta kimin nerede temaslar kuracağı belirtildi. 28 Mayıs ve 3 Haziran arasını kapsayan takvim çerçevesinde adaylar adeta kapı kapı dolaşacak.

HER CUMA PROGRAM HAZIRLAYACAĞIZ

İzmir İl Başkanı Karataş, “Biz zaten adaylarımızla sık sık görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bundan sonra seçime kadar her Cuma toplantı yaparak partimize geri dönüşleri masaya yatıracağız. Bir sonraki haftanın programını da bu bilgiler ışında yapacağız. Hangi ilçelerde daha yoğun çalışmamız gerektiğini konuşacağız. Geçmiş seçimlerde de aynı yöntemle çalışmıştık. Bazı ilçelere vatandaşlardan gelen tepkiler doğrultusunda daha fazla ağırlık vereceğiz” dedi.

İşte iki bölge programları:

(egedesonsöz)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER