MediaMarkt'tan 10. yılda İzmir'e yeni mağaza

İzmir'deki 10. yılında 6. mağazasıyla MediaMarkt, bugün Karşıyaka Hilltown AVM'de açıldı. Teknolojiseverlerin, MediaMarkt'a ilgisi yoğundu...

BEN TV / İzmir Hilltown AVM, bugün kapılarını açtı. Bir çok mağazaya ev sahipliği yapan AVM'de, MediaMarkt dikkat çekti. İzmir'deki onuncu yılında, 6. mağazasıyla Hilltown AVM'de yerini alan MediaMarkt'a, teknolojiseverler büyük ilgi gösterdi.

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım; Ben TV mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. 

"İZMİRLİLERİN TEKNOLOJİYE OLAN MERAKINI BİLİYORUZ"

Türkiye'ye gelişlerinin on ikinci senesi olduğunu ifade eden Gökyıldırım; "Biz İzmir'i çok seviyoruz. İzmir'de, Türkiye'ye geldikten sonra gediğimiz ilk şehirlerden birisi. 10 yıl olmuş, zaman hakikaten çok hızlı geçiyor. İlk günden beri biz İzmirlilerin  teknolojiye olan merakını biliyoruz ve bu meraklarını bildiğimiz için de onlara en güzel en uygun mağazaları açmaya çalışıyoruz. Böyle büyük metrekarelik mağazacılıkta elektronik ürün çeşitliliğini sunmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda da büyük İzmir'de de her bir köşesinde rahat ulaşılabilmesi için mağaza sayımızı arttırdık. Bugün de altıncısını açıyoruz. Bu sayede de daha yakın olabileceğimizi düşünüyoruz İzmirli müşterilerimizle" dedi.

"MAĞAZALARIMIZDA 5 BİNİN ÜZERİNDE AYRI ÜRÜN VAR"

MediaMarkt'ın kuvvetli taraflarından birisinin ürün çeşitliliği olduğunu belirten Gökyıldırım; "A'dan Z'ye hemen hemen her kategoride ürün bulabiliyorsunuz. Beyaz eşya, küçük ev aletleri, bilgisayar, telefon, süpürge.. aklınıza ne geliyorsa evinizin ihtiyaçları ile ilgili hepsini bulabiliyorsunuz mağazalarımızda. 5 binin üzerinde ayrı ürün var ve dolu dolu da stoğumuz var. En doğru ürünleri tüketicimizle buluşturmaya çalışıyoruz." şeklinde konuştu. 

"İZMİR ÜRÜNLERİMİZİ İLK SUNDUĞUMUZ NOKTALARDAN BİR TANESİ"

Gökyıldırım; "Yeni ne çıktıysa teknolojide, İzmirliler en hızlı şekilde sahip olmak istiyorlar. Biz de çok mutluyuz. şirket olarak yenilikleri takip ettiğimiz için, İzmir ürünlerimizi ilk sunduğumuz noktalardan bir tanesi oluyor" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER