Listeye giremeyen Tatlıses, iddialara yanıt verdi

Tatlıses, milletvekili aday listesine giremedi. Listede 7'nci sıradan gösterildiği için adaylığı kabul etmediği öne sürülen Tatlıses, "Partimin her kararına saygılıyım. Mesele gönül verdiğim sayın Cumhurbaşkanımın partimin yanında olduğumu göstermektir" dedi

Listeye giremeyen Tatlıses, iddialara yanıt verdi

Ak Parti İzmir milletvekili aday adayı olan, yapılan temayül yoklamasına da giren türkücü İbrahim Tatlıses'in, miletvekili aday listesinde 7'nci sırayı kabul etmediği ileri sürüldü. Tatlıses, iddialara Instagram hesabı üzerinden açıklama yaparak yanıt verdi. "Böyle aslı astarı olmayan haberler nereden çıkar, anlamış değilim" diye yazan Tatlıses, bu haberi ve ithamları asla kabul etmediklerini belirterek, şunları paylaştı: 

"Ben gönül verdiğim partimin her kararına saygılıyım. 7 de olsa, hiç olmasa da benim boynum kıldan ince. Sanırım bunu artık anlamış olmalısınız. Bana yüce Allah tarafından verilen yetenek ile makamların büyüğü bahşedilmiş zaten çok şükür. 10 kere aday olsam, mesele makam veya güç değil, mesele gönül verdiğim Sayın CumhurBAŞKANIMIN, partimin yanında olduğumu göstermektir." (DHA)

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER