Kulislerde 'Karabağ' adı mı öne çıktı?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Aziz Kocaoğlu’nun ‘Yokum’ açıklaması sonrası kulislerde en fazla konuşulan isim Hasan Karabağ oldu

Kulislerde 'Karabağ' adı mı öne çıktı?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Aziz Kocaoğlu’nun ‘Aday değilim’ açıklamasının ardından, başkanlık koltuğu için kentteki bir çok iş insanı ve siyasetçinin adı geçiyor. Bunların başındaysa 2009’dan bu yana Bayraklı Belediye Başkanı olan Hasan Karabağ’ın adı öne çıkıyor. 2009’da AK Parti’nin kesin alırız gözüyle baktığı Bayraklı’ya CHP bayrağını diken, 2014’te yeniden aday gösterilen ve partisinin oyunu artırıp tekrar seçilen Karabağ’ın parti örgütüyle sıcak ilişkiler kurması ve İzmir kamuoyunda tanınırlığı nedeniyle Büyükşehir için şansının yüksek olduğu konuşuluyor. 

SES GETİREN İŞLER

Cumhuriyet ve Atatürk değerleri hassasiyeti yüksek olan İzmir’de, Bayraklı Belediyesi’nin 29 Ekim törenlerinde gerçekleştirdiği etkinlikler büyük ses getirmişti. Kulislerde, “Hasan Karabağ, İzmirlilerin dilinden konuşuyor. Özellikle Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlediği etkinlikler çok beğeni kazandı. Yerel seçimlerde sağ seçmenin de oyunu almayı başardı” şeklinde değerlendirmelerde bulunuluyor. (milliyet)

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 10:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozan
Ozan - 7 ay Önce

Sadece gülüyoruz bunlara

SIRADAKİ HABER