banner51

Küçük Kulüp Başkanı Sarıgedik, Soyer'i korta davet etti

Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in spora olan ilgisinden yola çıkarak, "Küçük Kulüp kendisinin evi sayılır. En yakın zamanda tenis oynamak adına randevu alıp davet edeceğim." dedi.

Ben TV / Ben TV'de Burak Cilasun'un sunumuyla ekrana gelen İzmir'in Nabzı programının konuğu Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik oldu. 

Geçtiğimiz sezon içinde İzmir Otizm Orkestrası'nın Ankara'da vereceğe konsere sponsor olmaktan da büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Sarıgedik, Küçük Kulüp'ün kort zeminlerinin yenilenmesi ve son olarak da makaralı sistemle üstünün kapatılmasıyla tenis camiasına hizmet verdiğini belirtti.

SOYER'E DAVET

Sarıgedik, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i de Küçük Kulüp'e tenis oynamaya davet ederek, "Böyle bir vizyon Büyükşehir'i yönetseydi diye içimizden geçirdiğimiz bir isimdi. Siyasi parti ayrımı yapmadan söylüyorum bunu. Kendisin İzmir'i 5 senede farklı bir yere getireceğine inanıyorum. Küçük Kulüp kendisinin evi sayılır. Bu nedenle en yakın zamanda randevu alıp bir araya geldikten sonra Sayın Soyer'i tenis oynamaya davet etmek istiyorum." dedi.

Küçük Kulüp'ün İzmir'de görev yapan kariyer diplomatlarını buluşturması, bünyesinde yapılan etkinlikler ve tenis turnuvaları ile kent yaşamında önemli bir yer tuttuğunun altını çizen Sarıgedik, "Ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak adına bu etkinlikleri yapıyoruz ve diplomatları bir araya getiriyoruz. Son olarak İtalyan Konsolosu Valerio Giorgio da onur üyemiz oldu." dedi.

"VEFA TURNUVALARINA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ"

Vefa turnuvalarının Küçük Kulüp bünyesinde sıkça yapılmasını da anlatan Sarıgedik, "Son dönemde vefa turnuvalarına çok önem veriyoruz. Enver Bakioğlu'nun adına başladığımız vefa turnuvalarını Esin Özgener ile sürdürdük. Hatta kendisi İzmir'in ilk milli tenisçilerindendir ve bu bakımdan turnuvanın final günü İZTO Başkanı Mahmut Özgener de Esin Özgener'in bu yönünü hatırlattığımız için memnuniyetini dile getirdi. Yine Alfredo Braggiotti adına bir vefa turnuvası yaptık ve son olarak da Raşit Özsaruhan adına bir vefa turnuvası gerçekleştirdik. Bundan sonraki turnuvamıza da çok yakın zamanda kaybettiğimiz kıymetli kardeşimiz Derin Erpulat'ın adını verdik. Kendisi Küçük Kulüp üyesi olmamasına karşın çok sevdiğimiz bir isimdi ve bizler için çok kıymetliydi. 9 Eylül'deki turnuvamızda adını yaşatmaktan onur duyacağız." dedi.

Sarıgedik ayrıca Küçük Kulüp'ün bir cemiyet odak noktası olduğunu belirtirken, aynı zamanda düzenlenen sosyal faaliyetler ile birlikte bir STK olarak çalıştıklarının da altını çizdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER