Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, Ben TV'de yazacak!

Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, bundan böyle köşe yazılarıyla Ben TV'de!

Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, Ben TV'de yazacak!

Ben TV, yazar kadrosunu güçlendiriyor. Bu kapsamda yazar kadromuzun ilk yeni ismi Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik oldu.

Son yıllarda başta tenis olmak üzere spor ve kent gündemine yönelik söylemleri ile birlikte sosyal sorumluluk projeleriyle de sık sık gündeme gelen Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, gelecek haftadan itibaren her çarşamba, köşe yazılarıyla Ben TV'de okuyucularıyla buluşacak.

"İZMİR'E BİR PARÇA KATKIM OLURSA NE MUTLU BANA"

Yazılarına başlamadan önce okuyuculara Ben TV aracılığıyla kısa bir mesaj göndermeyi de ihmal etmeyen Sarıgedik, "Kentimiz, ülkemiz ve sporumuz için fikirlerimi okuyucularla paylaşacak olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Yazılarımla, İzmir'imize bir parça bile katkım olursa ne mutlu bana." ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 13:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdoğan Çaylak
Erdoğan Çaylak - 6 ay Önce

Emre beyi Tebrik ederim Ben Tv çok isabetli bir karar vermiş Emre Sarıgedik çok bilgili kariyer sahibi spor ve sporcunun yanında olan çok değerli bir Arkadaşımız dır ve Küçük Kulüp Başkanı dır adı küçük fakat gücü büyük bir kulüptür kendisine ve Ben Tv ye hayırlı olmasını dilerim Gazi Erdoğan Çaylak.

SIRADAKİ HABER