Konak Belediye Başkanı Pekdaş: Aday olmak güzel bir şeydir

Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, "Lezzet Festivali" kapsamında şefler, gurmeler ve gazetecilerin bir araya geldiği muhteşem geceye ev sahipliği yaparken, yerel seçim öncesi parti içi yarışa ilişkin dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Burak Cilasun - Ben HABER Konak Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen "Lezzet Festivali" kapsamında katılımcı şefler, gurmeler ve İzmir basınının temsilcileri yemekte bir araya geldi.

Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş'ın ev sahipliğindeki gecenin katılımcıları arasında ünlü gurme Mehmet Yaşin de yer alırken, kısa bir açılış konuşması yapan Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, "Güzellikler, lezzetin bol olduğu sofralarda paylaşılsın. Muhabbetimiz, lezzetimiz, hep daim olsun." dedi.

"ADAY OLMAK GÜZEL BİR ŞEYDİR"

Öte yandan gecede Ben TV'ye özel açıklamalarda da bulunan Başkan Pekdaş, yerel seçimde Konak Belediye Başkanlığı için parti içi yarışa dair dikkat çekici ifadeler kullandı. Parti içi demokrasiyi savunduğunu söyleyen Pekdaş, "Aday olmak güzel bir şeydir. Demokrasi, en iyiyi bulmak için yarışmanın var olduğu rejimdir. İnsanlar birbirleriyle yarışmayı bildikleri ölçüde kendilerini geliştirirler. Demokrasinin olduğu yerde üretim, kalkınma ve gelişim olur. Kentle ilgili, hemşerilerinizin geleceğiyle ilgili düşünüyorsunuz. İşte bu insanı ve şehri geliştiren bir şeydir. Ben sevgi ve saygı içinde yarışmayı çok doğru buluyor, herkese başarılar diliyorum." dedi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER