Kırkpınar'dan ağabeye veda

İYİ Parti İzmir il Başkanı Hüsmen Kırkpınar’ın ağabeyi, eski milletvekili Yusuf Kırkpınar ve Doç.Dr Kenan Kırkıpınar’ın kardeşi Adnan Kırkpınar vefat etti. Kırkpınar'ın cenazesi, göz yaşları için toprağa verildi

Kırkpınar'dan ağabeye veda

Bir süredir Ege Üniveristesi Tıp Fakültesi'nde tedavi altında olan, İzmir İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Krıkpınar'ın abisi Adnan Kırkpınar, salı günü akşam satlerinde vefat etti.

Kırkpınar'ın cenazesi dün Bostanlı Beşikçioğlu camiinden kaldırılarak dualar eşliğinde Doğançay Mezarlığıne defnedildi. Cenazeye İYİ Parti İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu başta olmak üzere, İYİ Parti il yöneticileri ve tüm ilçe başkanları eksiksiz katıldı.

Başta, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu olmak üzere; bir çok CHP’li ve İYİ Partililerin cenazeye çelenk gönderildiği görüldü.

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da ön saflarda yer aldı. Cenazeye katılanlar arasında MHP İl Başkanı Veysel Şahin, AK Parti İl Bşk. Yrd. Mustafa Kandil,  MHP İl Eski Başkanı Ulvi Pınarbaşı ve MHP Karşıyaka İlçe Eski Başkanı Cengiz Önbaş da vardı.

    

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER