Kılıçdaroğlu İzmir'e geliyor

CHP Genel Başkanı Pazar günü geleceği kentte Tire’de 2 önemli açılışa katılacak. Kılıçdaroğlu ilçede UEFA standartlarında yapılan yeni stat ile arıtma tesisinin açılışını gerçekleştirecek. Kılıçdaroğlu'nun İzmir programı yarın Balçova'daki sempozyumla sürecek.

Kılıçdaroğlu İzmir'e geliyor

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir programına Tire'de başlayacak ve yarın Balçova'da devam edecek.

CHP Lideri saat 14.00’te Antalya’dan hareket ederek özel uçakla İzmir’e gelecek. Kılıçdaroğlu havaalanında direkt olarak Tire’ye geçecek. Kılıçdaroğlu, ilk önce Tire'de İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan arıtma tesisinin açılış programına katılacak. Saat 16.00'da ise yine Büyükşehir Belediyesi ve Tire Belediyesi'nin ortak projesi olan 15 bin seyirci kapasiteli Tire Stadı'nın açılışını yapacak olan Kılıçdaroğlu, geceyi İzmir'de geçirecek.

CHP Genel Başkanı, 16 Nisan Pazartesi günü de Balçova Belediyesi ve Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği'nin düzenlediği sempozyuma katılacak. Köy Enstitüleri'nin 78'inci Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle Balçova'da düzenlenecek olan 'Eğitimde Adaleti ve Geleceği Düşünmek Sempozyumu'nda saat 11.00’de açılış konuşmasını yapacak Kılıçdaroğlu'nun, sempozyumun ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencileri ile bir araya gelmesi bekleniyor.

CHP Lideri Ankara’da MYK toplantısına katılacağı ve Salı günkü grup toplantısına hazırlanacağı için saat 14.00’te yine özel uçakla İzmir’den Başkent’e hareket edecek.

SAAT SAAT PROGRAM
15 NİSAN PAZAR
14.00 Özel uçakla Antalya’dan İzmir’e hareket
16.00 Tire Açılış Törenleri

16 NİSAN PAZARTESİ
11.00 Eğitimde Adaleti ve Geleceği Düşünmek Sempozyumu
14.00 Özel uçakla İzmir’den Ankara’ya hareket

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2018, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER