Kılıçdaroğlu fuar açılışına gelecek mi?

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ tarafından 6-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 88. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) yarın (cuma) kapılarını açıyor. Fuarda, her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli etkinlikler, birbirinden farklı ülke, firma, kurum ve sektörlerin stantların yer alacak.

Kılıçdaroğlu fuar açılışına gelecek mi?

İzmir'in 88 yıllık geleneği, Türkiye'nin, farklı sektör ve ülkeleri bir araya getiren ilk ve tek genel ticaret fuarı olan Enternasyonal Fuarı kapılarını 88. kez açmaya hazırlanıyor

Her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli etkinliklerin, birbirinden farklı ülke, firma ve sektörlerin yer alacağı İzmir Fuarı'nın hazırlıklarında sona gelindi. Stantların sergileneceği holler, Fuar'a özel sokaklar ve başta Çim Konserleri Sahnesi olmak üzere etkinlik alanları düzenleniyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZFAŞ çalışanlarının birlikte yürüttükleri çalışmalar İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun birlikte katılacağı, 6 Eylül 2019 Cuma günü Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşecek açılışa yetiştirilecek.

KILIÇDAROĞLU'NUN AÇILIŞA KATILMASI BELENİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın (cuma) Aydın'a gelip, bazı ilçe belediyelerini ziyaret edecek. Kılıçdaroğlu'nun, buradaki programın ardından saat 18.30'daki İzmir Enternasyonal Fuarı'nın (İEF) açılışına katılması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER