Kalyoncu'dan Bahçeli'ye ziyaret: İzmir’in dağlarında çiçekler açacak

MHP İzmir milletvekili adayı Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, Bahçeli'yi ziyaret etti. Kalyoncu; “İzmir’in dağlarında çiçekler açacak. Cumhur İttifakı en yüksek oranda karşılık bulacak” dedi

Kalyoncu'dan Bahçeli'ye ziyaret: İzmir’in dağlarında çiçekler açacak

Milliyetçi Hareket Partisi'nde, İzmir 1. Bölge birinci sıradan milletvekili adayı gösterilen Prof. Dr. Hasan Kalyoncu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi genel merkezde ziyaret etti. 

Ziyaretinde Bahçeli’ye çalışmaları hakkında bilgi veren Kalyoncu, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izini takip ederek İzmir’den harekete geçmek ve İzmir’in dağlarında yeniden çiçekler açtırmak İçin çalışıyoruz. Cumhur İttifakı’nın başarılı olması ve milletimizin bekası için liderimizin işaret ettiği doğrultuda alanlarda olacağız” şeklinde konuştu.

"ÇALIŞMALARIMIZI HIZLANDIRACAĞIZ"

MHP’nin İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’nde çok yüksek bir potansiyele sahip olduğunu belirten Kalyoncu, “İl başkanlığımızın koordinasyonunda kısa sürede sahadaki çalışmalarımızı hızlandıracağız. Ramazan ayında olmamızın da getirdiği nedenden dolayı iftar ve sahur programlarında vatandaşlarımızla kucaklaşacağız” dedi.

Cumhur İttifakı’nın her şeyden önce vatan, millet ve devlet için önemli olduğu vurgulayan Kalyoncu, “Ne yazık ki son dönemlerde bu ittifakı kötüleyen yapılar ortaya çıktı. Seçim kararı alınmadan, sandık kurulmadan önce alınan bu birlikte yol yürüyüş birileri tarafından sabote edilmeye çalışılıyor. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de bahsettiği gibi bu girişimler bozgunculuktan ve vurgunculuktan öteye gidemez. Bu milleti kimse ayrıştıramaz, bölemez. Parçalamaya çalışanlar da hak ettiklerinin karşılığını sandıklarda görürler” dedi.

ZiyeretindeBahçeli’ye tesbih hediye eden Kalyoncu, daha sonra Alparslan Türkeş’in mezarına giderek başkentten ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER