İzmirli gözlük devi, o iddialara tepki gösterdi!

İzmir'in gözlük devi olarak tanınan iş adamı Mert Pala, hakkında çıkan haberlerin asılsız olduğunu dile getirerek, "Buradayım, işimin başındayım." dedi.

İzmirli gözlük devi, o iddialara tepki gösterdi!

Burak Cilasun / Ben TV

50'ye yakın mağazasıyla sektörün önde gelen oyuncularından Mert Optik'in sahibi Mert Pala, tüm ticari haklarını ve mal varlığını satarak yurt dışına çıktığına ilişkin ortaya atılan iddiaları kesin bir dille yalanladı. 

"İzmir'e her hafta gelip gidiyorum"

Ben TV olarak ulaştığımız Pala, "Böyle bir haberin kaynağında muhtemelen bizden reklam isteyen fakat umduğunu bulamayan ve gazetecilik mesleğinin itibarına zarar veren birileri vardır. Güney Kıbrıs'ta olduğum söylenmiş. Evet Kıbrıs'tayım ancak, Kuzey Kıbrıs'tayım. Yıllardır buradayım. İzmir'e buradan sık sık gelip giderek işlerimi düzenliyorum. Birkaç ödeme için fedakarlık yaparak elden bir mal çıkarmamın ardından üstüme bu şekilde gelinmesine anlam veremedim. Ben Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde huzurlu bir hayatı seçtim. Tekrar ederek söylüyorum. Hiçbir yere kaçmadım. İzmir'e gelip gidiyorum ve işimin başındayım. Hatta İzmir'e gelişlerimi de İZTO Yönetim Kurulu'nun toplandığı günlere denk getiriyorum." dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER