banner51

İzmirli başkanlara 'İnce' davet

Yunanistan ve Bulgaristan'da seçim çalışması yapan İnce'nin Batı Trakya mesaisindeki heyetinde İzmir’den iki CHP'li belediye başkanı da yer aldı

İzmirli başkanlara 'İnce' davet

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Her gününü mitinglerle geçiren İnce'nin bugünkü durağı Batı Trakya oldu. 

Belediye başkanları, milletvekilleri ve meclis üyelerinden oluşan bir heyetle Batı Trakya’ya giden İnce önce Yunanistan'da Gümülcine'de esnaf ziyaretleri yaptı. İnce daha sonra İskeçe'ye geçti. CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Yunanistan'daki temaslarını sonlandırdıktan sonra Bulgaristan'a geçerek Kırcaali'de iftar buluşmasına katılacak. 

İZMİRLİ 2 BAŞKAN'A ÖZEL DAVET 

İnce’nin günübirlik Batı Trakya mesaisindeki heyetinde İzmir’de iki belediye başkanı da yer aldı. Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, kendiler,ne gelen özel davet sonrası İnce'nin heyetine katıldı.

İnce'nin Batı Trakya mesaisine, Piriştina’nın hem anne hem de baba tarafından göçmen olması, aynı zamanda Sosyal Demokrat Belediyeler Birliği (SODEM) Başkanı olan Soyer’in de ülke içi-dışı bir çok belediye başkanı ve sivil toplum kuruluşlarıyla olan diyaloğu nedeniyle davet edildiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER