İzmir'in o ilçesinde 'seçim' gerginliği!

İddiaya göre AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Necip Nasır'ın oğlu Ahmet Nasır, HDP'li bir grubun saldırısına uğradı. AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Necip Nasır, olaya ilişkin polise şikayette bulundu

İzmir'in o ilçesinde 'seçim' gerginliği!

İzmir'in Bornova İlçesi'nde seçim gerginliği yaşandı. 

İddiaya göre AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Necip Nasır'ın oğlu Ahmet Nasır, HDP'li bir grubun saldırısına uğradı. AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Necip Nasır, olaya ilişkin polise şikayette bulundu.

Nasır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mezun olduğu Şehitler İlkokulunda ailesiyle oy kullandıktan sonra Çamkule Çimentaş Ortaokulunu ziyaret ettiğini vurgulayarak, şunları ifade etti: "Bu okulda sabah bir gerginlik olmuş. Biz de ortamı çok germemek için sandıkları gezmeden çıktık. Okuldan yaklaşık 300 metre sonra oğlumun bulunduğu araca HDP'li bir grup saldırıda bulundu." diye konuştu. 

Emniyet görevlilerine ihbarda bulunduklarını ifade eden Nasır, bir yeğenin de boynundan hafif yaralandığını kaydetti. 

Öte yandan İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın da olayın çıktığı okulun bulunduğu alana giderek incelemelerde bulunduğu bildirildi. Yetkililerden bilgi alan Aşkın’ın talimatı üzerine sokak ve okullardaki güvenlik kameralarının görüntüleri üzerinden araştırma başlatıldığı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER