İzmir'de 22 ilçede elektrik kesintisi!

İzmir'de 22 ilçede bugün elektrikler kesilecek. Bugün (19 Kasım Salı) İzmir'de yaşanacak olan elektrik kesintileri bazı ilçelerde uzun süre devam edecek.

İzmir'de 22 ilçede elektrik kesintisi!

GDZ Elektrik Dağıtım internet sitesi üzerinden elektriklerin kesileceği ilçeleri ve mahalleleri duyurdu. İşte 19 Kasım Salı günü İzmir'de elektrik kesintileri…

ALİAĞA
09:00 17:00 İZSU-GÜZELHİSAR KALKINMA KOOP-GÜZELHİSAR MAHALLESİ-AVEA-HÜRREM AYDIN -IVT MÜH. İMAL.VE TAAH.T A.Ş-BAYINDIRLIK ARSA OFİSİ-ERAY KULA-İZSU ÇITAK ÜSTÜN GÜLEÇ-İZSU GÜZELHİSAR İÇME SUYU-AYDIN ŞİMŞEK-ERKAN KÖZ-HACER YÜZBAŞIOĞLU-ÖZDENİZCİLİK-EGE TAV.-İZMAR-BARIŞ ÖZCAN -ESMA ÇINAR VE CİVARI

BAYINDIR
09:00 16:00 HASKÖY MAHALLESİ (TR-3 VE TR-4 TRAFOLARININ TAMAMI)

BAYRAKLI
01:00 01:15 SOĞUKKUYU,DOĞANÇAY,ONUR,ORG.NAFİZ GÜRMAN,TURAN,GÜMÜŞPALA, POSTACILAR,YAMANLAR, EMEK MAHALLELERİ,DENİZ KUVV. BAKIM ONARIM,DENİZ KUVV. İSTİHKAM,END.MES. LİSESİ,BAYRAKLI BELEDİYESİ,BAYRAKLI BARIŞ ANITI,İZSU DOĞANÇAY ŞİŞELEME TESİSİ,BURGER KİNG,DENİZ DİKİMEVİ, 50.YIL İLKÖĞRETİM OKULU

06:00 06:15 SOĞUKKUYU,DOĞANÇAY,ONUR,ORG. NAFIZ GÜRMAN,TURAN,GÜMÜŞPALA, POSTACILAR,EMEK MAHALLELERİ,DENİZ KUVV. BAKIM ONARIM,DENİZ KUVV. İSTİHKAM,END.MES. LİSESİ,BAYRAKLI BELEDİYESİ,BAYRAKLI BARIŞ ANITI,İZSU DOĞANÇAY ŞİŞELEME TESİSİ,BURGER KİNG,DENİZ DİKİMEVİ,50.YIL İLKÖĞRETİM OKULU

BERGAMA
09:30 17:00 YALNIZEV-TEĞELTİ-ÇAKIRLAR-YERLİLER-ÇAVUŞALİ-KAPIKAYA-İNCECİKLER MAHALLELERİ

BEYDAĞ
09:00 17:00 ADAKÜRE MAHALLESİ TR1 -TR2

10:00 16:00 CUMHURİYET MAHALLESİ DÖNMEZ,FERAH,ÖZGÜR,BALCI VE EŞME SOKAKLAR CİVARI

BORNOVA
09:00 12:00 KAZIMDİRİK MAHALLESİ-YAŞAR ÜNİVERSİTESİ YURDU,367 SOKAK VE CİVARI

09:00 17:00 EĞRİDERE CADDESİ,SARMAŞIK,GONCA,ÇİMEN,DEFNE SOKAKLAR VE CİVARI

13:00 16:30 ZAFER MAHALLESİ,4293,4293/1,4337,4339,4343,4345,4347,4370,4372,4374,4376, 4378,4406 SOKAKLAR VE CİVARI

GAZİEMİR
09:00 17:00 BEYAZ EVLER MAHALLESİ,514,515,516,517,518,519,520,521,544 SOKAKLAR VE CİVARI

09:00 17:00 FATİH MAHALLESİ,SANAYİ,ÇAMLIK CADDELERİ,1097,1098,1099,1100,1101,1102,1103, 1104,1105 SOKAKLAR VE CİVARI

KARABAĞLAR
01:00 01:15 YURDOĞLU MAHALLESİ,3948/7 SOKAK VE CİVARI

09:00 17:00 TIRAZLI MAHALLESİ,ÇAMLIK-FIRINCI-GÖKGEDİK-KAHYA-KEKİK-KUTLU AKTAŞ-MENEKŞE-MESTAN-RADAR-SAĞLIK-ŞİRİN SOKAKLAR VE CİVARI

09:00 17:00 SALİH OMURTAK MAHALLESİ,9602-9618-9623-9627/1-9629/2,3-9628-SOKAKLAR VE CİVARI

KARŞIYAKA
01:00 01:15 ÖRNEKKÖY,İNÖNÜ,BAHÇELİEVLER,TERSANE,TUNA,ALAYBEY,YAMANLAR,SANCAKLI,DEDEBAŞI,İMBATLI,ZÜBEYDE HANIM,DONANMACI,BAHRİYE ÜÇOK,BAHARİYE, CUMHURİYET MAHALLELERİ,RÜŞTÜ SARDAĞ, CEMAL GÜRSEL CADDELERİ,1661,YAŞAR AKSOY, 6131/1,6051/1,1664,1677,1680,ULVi BAŞMAN,1853,DR.TİBET KIZILCAN,1723,6113/1,6111/4, 1737,1853/3,1675,ŞEHİT İBRAHiM ER,1832,1672/2,1724,1851/10, 6131/2,1683,1673,BERRiN TAŞAN,1849 SOKAKLAR VE CİVARI, ÖĞRETMENEVİ,İZMİR TERSANESİ KOMUTANLIĞI-1-2-3,TURGAY BALABAN,ALİ KABUL VE ARK, İLYAZ TAŞTAN, KARŞIYAKA BEL.PİKNİK ALANI, TÜRK TELEKOM,ALİ DELİ BALTA,İZSU,KAREKSAN EKMEK,DOĞANÇAY MEZARLIK, KARŞIYAKA VAKIFBANK ÖZEL,TÜRK TELEKOM KARŞIYAKA SANTRAL ÖZEL

06:00 06:15 ÖRNEKKÖY,TERSANE,BAHÇELİEVLER,İNÖNÜ,DEDEBAŞI,ALAYBEY,DONANMACI,TUNA,YAMANLAR,BAHRİYE ÜÇOK,SANCAKLI,İMBATLI,ZÜBEYDE HANIM,ÖRNEKKÖY, CUMHURİYET,BAHARİYE MAHALLELERİ, CEMAL GÜRSEL,ALİM DAĞHAN,BAŞ PEHLİVAN KARAALI,ALİ ALP BÖKE,RÜŞTÜ SARDAĞ CADDELERİ, ÖĞRETMENEVİ,İZMİR TERSANESİ KOMUTANLIĞI-1-2-3 ÖZEL,TURGAY BALABAN,ALİ KABUL VE ARK, İLYAZ TAŞTAN, KARŞIYAKA BEL. PİKNİK ALANI,TÜRK TELEKOM,ALİ DELİ BALTA, İZSU, KAREKSAN EKMEK,DOĞANÇAY MEZARLIK,KARŞIYAKA VAKIFBANK ÖZEL,TÜRK TELEKOM KARŞIYAKA SANTRAL ÖZEL

09:00 12:00 BOSTANLI MAHALLESİ,ŞEHİTLER BULVARI,1671 SOKAKLAR VE CİVARI

09:00 12:00 BAHÇELİEVLER MAHALLESİ,1671,1675/1,1675/2,1664,1853/3 SOKAKLAR VE CİVARI

KEMALPAŞA
09:00 15:00 LEYLAK,MUSTAFA KEMAL ATATÜRK,PAMUK,SALKIM,ÖZDEMİR,CAMİALTI,ERGEN,ESKİ İZMİR, HERCAİ, MENEKŞELİ,ONUR,ORTANCA,ZAMBAK,BUKET,GÜNEBAKAN,KIRIM,YILDIZ,ÇALIKUŞU,ÇİMENLİ,DEDELİK,DOGU,GÖÇMEN,GÜLÜM,KASIMPATI,MENEKŞELİ,BEGONYA,HACI, DERİNKUYU,YAZ,HANIMELİ, ORKİDE, NİLİFER,GÜNE SOKAK VE CİVARLARI

KINIK
10:00 13:00 KUŞKAYA,ELMADERE,KALEMKÖY,YAYLAKÖY MAHALLELERİ VE CİVARI

KİRAZ
09:00 17:00 AKPINAR MAHALLESİ GİRNE SOKAK VE CİVARI

09:00 17:00 CERİTLER MAHALLESİ,MERKEZ VE SÜLÜKLÜ SOKAK VE CİVARI

KONAK
09:00 17:00 1. KADRİYE MAHALLESİ,628-687-689-690-694-698/2 SOKAKLAR VE CİVARI

MENDERES
09:00 13:00 ORTA MAHALLE,ATATÜRK BULVARI,1070,1072,1074,1076,1067 SOKAKLAR CİVARI, ÇAĞDAŞ SİTESİ

MENEMEN
05:00 07:00 ULUKENT 29 EKİM MAHALLESİ-ULUKENT SANAYİ ALANININ TAMAMI,10001,10002,10003 ,10007, 10011,10018 SOKAKLAR VE CİVARI

08:30 16:00 KOYUNDERE ULUS MAHALLESİ-MUSTAFA KEMAL ATATÜRK CADDESİ BİR KISMI-7503, 7501/4,7501, 7501/2 SOKAKLAR VE CİVARI

08:30 16:00 KOYUNDERE ULUS MAHALLESİ-KERESTECİLER SİTESİ-98/1,98/2 SOKAKLAR VE CİVARI

NARLIDERE
09:00 16:00 ÇAYIRLI,SEYRAN,CEYLAN,BURCU,EBRU,ŞİNASİ,DERMAN,UMUTCAN,ANADOLU,YAHYA KEMAL SOKAKLAR VE CİVARI

09:00 16:00 YENİKALE,YOSUN,BİLGİNER,IRMAK SOKAK VE CİVARI

ÖDEMİŞ
09:00 17:00 BADEMLİ MAHALLESİ

09:00 17:00 OVAKENT MAHALLESİ,SÜNNETÇİ,KASAP,CAMİ,SERDAROĞLU,CELEP,AKDAĞ, AYTENOĞLU,ZONGUROĞLU, ZÜMRÜT SOKAKLAR VE CİVARI

SEFERİHİSAR
09:00 17:00 TURABİYE MAHALLESİ,15,16,SOKAK VE FABRİKA CADDESİ

09:00 17:00 ULAMIŞ MAHALLESİ,1419,1419/1,SOKAK VE OKUL CADDESİ

10:00 12:00 TURABİYE MAHALLESİ,TURABİYE CADDESİ VE CİVARI

SELÇUK
09:00 16:00 İSABEY MAHALLESİ,2044 SOKAK VE KALE ARKASI MEVKİİ CİVARLARI

TİRE
09:30 15:30 SOMAK,DAĞDERE MAHALLELERİ

TORBALI
09:00 15:00 YAZIBAŞI MAHALLESİ,ATATÜRK CADDESİ,AÇELYA ,AKDENİZ,ATMACA,BÜLBÜL,DOĞAN ,KUMRU, BEGONYA SOKAKLAR VE CİVARI

URLA
09:00 17:00 TORASAN VE RÜSTEM MAHALLELERİNİN BİR BÖLÜMÜ

09:00 15:00 YAKA MAHALLESİNİN BİR BÖLÜMÜ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER