banner51

İYİ Partili Ulupınar'dan STK ziyareti

İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, seçim çalışmalarını İzmir'deki ilçelerin yanı sıra STK'ları da ziyaret ederek sürdürüyor

İYİ Partili Ulupınar'dan STK ziyareti

Siyasette sokağın havasının sandıktan çıkacak gerçek sonucu yansıttığını söyleyen İYİ Partili Ulupınar, hemşehri dernekleriyle de buluşarak 24 Haziran'da yapılacak milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde en iyi sonucu almak için mücadele ettiklerini ifade etti.

DESTEK SÖZÜ VERDİLER

İzmir'de STK'ların ve hemşehri derneklerinin faaliyetleriyle genç nesillere yön verdiğini anlatan Ulupınar, bu kapsamda Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği'nin konuğu oldu.

Dernek Başkanı Muzaffer Acar ve yönetim kurulu üyeleriyle buluşan İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, İYİ Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede yaşadıklarını anlattı.

Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği üyelerini İYİ Partiyle ilgili sorularını samimiyetle yanıtlayan İYİ Parti Milletvekili adayı Ulupınar, 24 Haziran seçimlerinde destek sözü aldı.

İYİ'LİK GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR!

Ülkede gelinen noktanın önemli bir yol ayrımı olduğunu sözlerine ekleyen Yıldırım Ulupınar, "Bugün ekonominin hali içler acısı. Son 16 yılda yapılan özelleştirmeler sonucunda ülkenin satacak bir kurumu kalmadı. Ayrıca ötekileştiren ve ötekileştirdiğinin nefes almasına bile izin vermeyen bir algıya onay verip verilmeyeceği sandıkta belli olacak. İnandığım ve sokakta konuştuğum her İzmirli hemşehrimden duyduğum en önemli cümle, 'artık bunlar gitsin'dir. Merkez sağda İYİ Parti'nin tabandaki bu oynayama cevap verecek, sorunları çözecek en iyi adres olduğunu düşünüyorum. İktidar bunun korkusu yüzünden Genel Başkanımız Meral Akşener'in televizyon ekranlarına çıkarak halkımıza gerçeği anlatmasından korkuyor. Bu demokrasi çığırtkanlığı yapan anlayış istediği kadar engellemeye çalışsa da biz engelleri aşarak gümbür gümbür geliyoruz." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER