İYİ Parti'den seçime sayılı günler kala 'broşür' çıkarması!

İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı, seçime bir haftadan az bir süre kala bastırdığı broşürle dikkat çekti. 'Neden Meral Akşener' sorusuyla yola çıkarak hazırlanan broşür, yarın itibari ile dağıtılmaya başlanacak

İYİ Parti'den seçime sayılı günler kala 'broşür' çıkarması!

BEN HABER / CANSU TEMİR

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği genel seçime, 1 haftadan az bir süre kaldı. Cumhurbaşkanı adayları, mitinglerine hız kesmeden devam ederken, Pazar günü sandık başına gidecek olan vatandaşların bilgilenmesi için de seçim kapmanyaları, temposunu kaybetmeden devam ediyor.

İYİ PARTİ'DEN SEÇİM BROŞÜRÜ

Seçim çalışmaları ile dikkat çeken İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı, bu kez de 'Neden Meral Akşener' konulu bir broşür hazırladı. Yarın dağıtılacak olan broşürün içeriğinde, seçmene 'Meral Akşener olmasaydı ne olurdu? Kim bozdu bu oyunu? AK Parti tabanından oy alabilen tek Cumhurbaşkanı adayı kim?' gibi sorular yöneltilerek, cevapları verildi.

Türkiye'nin sağ/sol seçmen dengesi ve sosyolojik yapısının Erdoğan'ın ikinci tur planı için son derece müsait olduğu vurgulanan broşürde; "Erdoğan ilk turda İYİ Parti'ye giden oylarını ikinci tura Meral Akşener'in kalmaması halinde, kendisine geri döndüreceğine inanıyor. Hesap budur, plan budur" ifadelerine yer verildi.

İşte o broşür:

  

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER