İYİ Gençlik, Kurban Bayramı’nda onları unutmadı

İYİ Parti İzmir İl Gençlik Kolları, Kurban Bayramı’nda bağış yapan partililerden aldıkları 60 kilo eti, ihtiyaç sahibi ailelere ve şehit ailelerine dağıttı.

İYİ Gençlik, Kurban Bayramı’nda onları unutmadı

CANSU TEMİR AKSU / BEN TV

İYİ Parti İzmir İl Gençlik Kolları, Kurban Bayramı’nda bağış yapan partililerden aldıkları yaklaşık 60 kilo eti ihtiyaç sahibi ve şehit ailelerine dağıttı. Gençlik Kolları olarak organize edilen bağış kampanyasında, bağış yapacak partililer tespit edilerek, iletişime geçildi.

TEK TEK EVLERİ ZİYARET ETTİLER

Gençlik Kolları Başkanı Orçun Çeken önderliğinde tek tek evleri ziyaret eden partililer, Genel Başkan Meral Akşener’in de tebrik ve selamlarını ileterek hazırlanan kurban etlerini ailelere teslim ettiler.

Yapılan bağış kampanyası ile ilgili Ben TV’ye açıklamada bulunan Çeken; “Milli inançlarımıza dayalı, maddi ve manevi değerlerimize yönelik vatanımızı ulusu ile bölüp parçalamaya çalışanlara karşı durmamızın gerektiği kadar ki güçle, sadakat ve samimiyetle sahip çıkarak yaşayacağımız nice Bayramlar yaşanması büyük arzumdur. Bu vesile ile tüm Türk Milletinin ve İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyor, selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Kurban bayramı nedeniyle bizler duyarlı Türk milletinin ve Müslüman aleminin birer ferdleri İyi Gençlik olarak; partimize gönül vermiş hak sahiplerimizin ve kendi imkanlarımızla tedarik ettiğimiz Kurban etlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ve şehit ailelerimize, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin Türk milletinin bayramını kutladığını ileterek bağışlanan etlerimizi dağıttık. Bu nedenle bize dağıtmamız için Kurban eti bağışı yapan hak sahiplerimize ve aileme sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER