İşte ‘Millet İttifakı’nın İzmir’deki koordinatörleri...

İzmir'de geçtiğimiz günlerde 4 il başkanı bir araya gelerek, seçim güvenliği hakkında kararlar almıştı. bu süreçte, partiler adına süreci yönetecek koordinatörler de belli oldu

İşte ‘Millet İttifakı’nın İzmir’deki koordinatörleri...

24 Haziran'da gerçekleşecek genel ve cumhurbaşkanlığı için çalışmalar hız kazandı. ‘Cumhur İttifak’ı karşısında yer alan, Millet İttifakı’nın İzmir’deki temsilcileri (Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Demokrat Parti İzmir İl Başkanvekili Ahmet Nedim Turbil, Saadet Partisi İzmir İl Başkanvekili Mustafa Erduran) geçtiğimiz günlerde İYİ Parti İl Başkanı Koray Ükünç önderliğinde bir araya gelmiş ve sandık ve seçim güvenliği ile ilgili kararlar alarak, seçim sürecinin yönetimi için koordinatör atayacakları belirtilmişti.

Bu kapsamda, süreci CHP adına; ilk aşamada İl Sekreteri Birgül Değirmenci yürütecek. Daha sonra görevi İl Yöneticisi Fulya Türkelli devralacak.  İYİ Parti adına; İl Başkanı Ükünç'ün Danışmanı Kurtuluş Ürkmez'e görev verilirken, Demokrat Parti adına; Kadın Kolları İl Başkanı Hatice Güleç, Saadet Partisi adına ise Mümin Güzel'e görev verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER