İstanbul'da CHP zirvesi: Kocaoğlu'na 24 Haziran görevi

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, dün akşam CHP'li belediye başkanları ile biraraya geldi. Toplantıda Başkan Kocaoğlu'nun da yer aldığı 4 kişilik koordinasyon kurulu oluşturuldu

İstanbul'da CHP zirvesi: Kocaoğlu'na 24 Haziran görevi

Türkiye'nin merakla beklediği 24 Haziran'da gerçekleşecek olan genel ve cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi, siyasi partilerde hareketlilik sürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce de, yoğun bir programla çalışmalarına devam ediyor. İnce, son olarak dün akşam saatleirnde CHP'li belediye başkanları ile İstanbul'da biraraya geldi. Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve İzmirli çok sayıda belediye başkanı da yer aldı.

Toplantının gündem maddesinin 24 Haziran'a yönelik çalışmalar olduğu ve içinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun da yer aldığı 4 kişilik koordinasyon kurulu oluşturulduğu öğrenildi. Öte yandan kurulda İzmir CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün yer aldı.

Toplantıya katılan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, buluşma sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaparak; "Belediye Başkanı arkadaşlarımızla birlikte; Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce ile bir araya geldik. Artık biz kazanacağız. Demokrasi kazanacak, Hak, Hukuk ve Adalet diyenler kazanacak. Cumhuriyet diyenler ve en önemlisi de Mustafa Kemal Atatürk diyenler kazanacak. TÜRKİYEMİZ kazanacak. 24 Haziran'da bu iş T A M A M!" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER