Güzelbahçe'de 'seçim afişi' krizi

İlçenin çeşitli noktalarında yer alan İnce ve Akşener’in fotoğraflarının bulunduğu panolara Erdoğan’ın afişleri yapıştırıldı. CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çam da, “Hem izin almamışlar hem de bizim çalışmalarımızı gölgeliyorlar. Artık iyice panik halindeler” dedi

Güzelbahçe'de 'seçim afişi' krizi

Türkiye 24 Haziran erken genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine kilitlendi. Sandık mesaisine sayılı günler kala siyasi partiler, cumhurbaşkanı adayları çalışmalarını yoğunlaştırdı.

İzmir’de de seçim süreci tüm hızıyla sürüyor. Güzelbahçe’de AK Partililerin, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti’nin seçim çalışmalarını sabote ettiği öne sürüldü.

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ile İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in ilçenin çeşitli noktalarındaki panolara yerleştirilen afiş ve billboardlarının üstüne Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarının yapıştırıldığı görüldü.

"ARTIK İYİCE PANİK HALİNDELER"

Güzelbahçe CHP İlçe Başkanı Kazım Çam, “Biz seçim sürecinin daha yumuşak geçmesini istiyoruz. Ama AK Parti bu süreci iyice sertleştirdi. Biz ve İYİ Parti gerekli izinlerimizi aldık, ilçemizde propagandamızı yürütüyoruz. AK Parti bu girişimleri yapmamış. Hem izin almamışlar hem de bizim çalışmalarımızı gölgeliyorlar. Artık iyice panik halindeler” dedi.  

(egedesonsöz)

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER