Göztepe atkısı, bu kez minik bedenleri ısıtacak!

Spor Toto Süper Lig'de yarın oynanacak Göztepe-Bursaspor maçı, futbolun en güzel yanlarından olan yardımlaşmayı ortaya çıkarak. Binlerce Göztepe taraftarı ve İzmir'e gelecek Bursasporlular, bu kez gönül verdikleri armalarının olduğu atkılarla Türkiye'nin dört bir yanındaki çocukları ısıtacak.

Ben TV - Kızılay İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış, Göztepe-Bursaspor maçında gerçekleştirilecek olan Bir atkı, bir oyuncak, bir eldiven" kampanyasına yönelik, sarı kırmızılı taraftarlara çağrıda bulundu.

Ben TV'yi ziyaret eden Baykalmış, "Projemizle birlikte Göztepe-Bursaspor maçında sporseverlerle bir araya geleceğiz. İlkini geçen sene gerçekleştirdiğimiz ve gerek İzmir halkından çok ciddi destek gördüğümüz, gerekse de sosyal medya aracılığıyla tüm Türkiye'den destek gördüğümüz bir proje bu. Bir iyilik hareketi... İnsanlığın faydasına ne varsa, projelendirerek gerçekleştiriyoruz. Gerek Göztepe taraftarı, gerekse de Bursaspor taraftarının projeye destek olması bizi mutlu etti. İhtiyaç sahibi evlatlarımıza, onları bu soğuk kış gününde unutmadığımızı spor aracılığıyla göstereceğimiz bir faaliyetimiz olacak. 

"HAKKARİLİ ÇOCUKLAR GÖZTEPE MARŞI SÖYLEDİ"

"Gönüllere hitap ediyoruz" diyen Baykalmış, "Maçta çok ciddi bir taraftar kitlesi olacağını düşünüyoruz. Türk Kızılayı aracılığıyla ihtiyaç sahibi çocuklarımıza, topladığımız katkıları ulaştıracağız. Geçtiğimiz sene bu kampanya sayesinde Hakkari'de bir sınıf dolusu çocuğumuz, ellerinde Göztepe atkılarıyla Göztepe'nin meşhur marşını söyledi. Dostlarımızdan ricamız, verebilecekleri maksimum katkıyla bizleri yalnız bırakmamaları." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER