Göçmen derneklerinden Batur'a ziyaret

İzmir Balkan Dernekleri Federasyonu (İZBALDEF) ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’a nezaket ziyaretinde bulundu

Göçmen derneklerinden Batur'a ziyaret

Narlıdere Belediye Başkanlığında gerçekleşen ziyarete İZBALDEF Başkan Vekili ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma derneği Başkanı Bahattin Kılıç, İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma derneği danışma kurulu başkanı Mehmet Aslan, İZBALDEF başkan vekili ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma derneği yönetim kurulu üyesi Mehmet Yapan, İZBALDEF Genel sekreteri ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma derneği gençlik kolları başkanı Murat Fazla, İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma derneği Kadın kolları başkanı Zuhal Filiz, İZBALDEF yönetim kurulu üyesi ve İzmir Trakyalılar derneği başkan yardımcısı Osman Kocatürk, İZBALDEF Genel Sekreteri ve İzmir Trakyalılar derneği yönetim kurulu üyesi Salih Özdemir katıldı.

İZBALDEF ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yaptığı ve yapmayı planladığı çalışmalar ile ilgili bilgiler aktararak fikir alışverişinde bulundular. Dernek yetkililerine Narlıdere’de gerçekleştirilen ve devam eden projeler ile ilgili bilgi veren Başkan Abdül Batur “ İzmir’imizin önemli derneklerinden İzmir Balkan Dernekleri Federasyonu(İZBALDEF) ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanları ve yöneticileri Belediyemizi ziyaret ettiler. Kendileri ile dernek faaliyetlerini görüştük. Bazı ortak konularda fikirlerimiz paylaştık. Belediyemizin projeleri ile ilgili bilgiler aktardık. Faydalı bir görüşme oldu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER