Gergül İnşaat'ın yeni projesi 'Ataşehir Modern' tanıtıldı

İzmirlilerin merakla beklediği Gergül İnşaat tarafından Çiğli Ataşehir’de hayata geçirilecek 1094 dairelik Ataşehir Modern Projesi düzenlenen kokteyl ile tanıtıldı. Aile konseptinin ağırlık verildiği proje; 3 Kasım tarihinde lansman fiyatlarıyla satışa çıkartılacak.

Gergül İnşaat'ın yeni projesi 'Ataşehir Modern' tanıtıldı

İzmir’de 30 yıldır konut üreterek ekonomiye can katan Gergül İnşaat, yeni projesi Ataşehir Modern’i Satış Ofisi’nde düzenlenen kokteyl ile tanıttı. Gergül İnşaat Kurucusu Abdulkadir Gültekin, yaptığı açıklamada 850 milyon TL tutarında yatırım yaptıkları projelerinde binin üzerinde kişiye istihdam sağlayacaklarını açıkladı.  Gültekin, “Fiyat politikamızda herkese eşit davranıyoruz. Daireler arasında farklılık göstermekle birlikte tek fiyatla satışa çıkıyoruz. Daha önce yaptığımız projelerde 10-15 gün olarak planladığımız lansman süremizi bir günde sonlandırdığımız oldu. Yeni proje için Cuma günü (2 Kasım) internet sitemizinden satış fiyatlarını yayınlayacağız” dedi.

TÜRKİYE EKONOMİSİNE GÜVENİYORUZ

Gültekin, İzmir'in gelişen bölgesi Ataşehir'deki projelerinde bine aşkın kişiye istihdam sağlayacaklarını söyledi. Gültekin, "Ekonomik olarak zorlu bir dönemden geçsek bile Türkiye ekonomisine güveniyoruz. Bu yüzden bu yatırımı gerçekleştirmek istedik" dedi. 30 yıldır İzmir’de hizmet veren Gergül İnşaat, yeni projesini Çiğli Ataşehir'de hayata geçiriyor. 1094 dairelik ve 3 sitelik yatay mimariye sahip Ataşehir Modern Projesi, İzmirlilere yeni yaşam alanı olanağı sunacak. Mavişehir Modern projelerinden sonra Ataşehir Modern projesiyle İzmir ekonomisini canlandıracak projenin inşaatına başlandı. Projede 24 ay sonra anahtar teslimi yapacaklarını ifade eden Satış Müdürü Serhat Kösem, “Mavişehir Modern projelerimizden sonra Ataşehir Modern projesi ile yeniden ailemizle bir aradayız. İzmir'in gelişen bölgelerinden biri olan Ataşehir'de aile konseptinin ağırlıkta olacağı bir yaşam konut projesi hazırladık. 3 sitelik ve 1094 dairelik bu projede yüzme havuzları, otopark, peyzaj, 7/24 güvenlik ve sosyal alanlara yer verdik" dedi.

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN MÜRACAT ALIYORUZ

İzmir'in ve İzmirlilerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yaptıklarını belirten Kösem, Ataşehir Modern'in duyulmasıyla birlikte binlerce müracaat aldıklarını anlattı. Kösem; "Ataşehir Modern duyulduğu günden itibaren Türkiye'nin her yerinden müracaatlar almaya başladık. İzmirli, yaşayacağı alana yöneliyor ve bunu seçiyor. Biz de hep ihtiyaca yönelik hareket ettik" şeklinde konuştu. Ataşehir Modern projesiyle aynı zamanda birçok insana istihdam sağlayacaklarını belirten Kösem, yükselen döviz kurlarına ve inşaat sektöründeki dalgalanmalara rağmen hizmet vermeye devam ettiklerini vurguladı. Kösem; "Bugüne kadar yaptığımız tüm işler bizim gücümüz doğrultusunda işledi. Ekonomik olarak zorlu bir dönemden geçsek bile Türkiye ekonomisine güveniyoruz. Bu yüzden bu yatırımı gerçekleştirmek istedik” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER