Gazeteci Gökmen Ulu, İzmir'in o ilçesinden aday adayı!

Sözcü Gazetesi İzmir Muhabiri Gökmen Ulu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Cumhuriyet Halk Partisi'nden Dikili Belediye Başkanı aday adayı olacağını duyurdu

Gazeteci Gökmen Ulu, İzmir'in o ilçesinden aday adayı!

2019 Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi, CHP İzmir'de aday trafiği yaşanıyor.

Süreç devam ederken, Dikil'de önemli bir gelişme yaşandı. Sözcü Gazetesi İzmir Muhabiri Gökmen Ulu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla CHP'den Dikili Belediye Başkanı aday adayı olacağını açıkladı.

Ulu açıklamasında şunları söyledi:

"Türkiye'nin bildiği gibi; doğduğum, yetiştiğim, hiç kopmadığım memleketim İzmir'in şirin ilçesi Dikili'dir.

Güzel insanların yerleştiği, aydın toplum yapısı barındıran Dikili'de, halkımızın tevdi etmek istediği önemli bir vazife var. Aziz halkımız, belediye başkanlığı görevini üstlenmem için kuvvetli çağrıda bulunmaktadır. 
Cumhuriyet Halk Partimizin tabanı ile toplumun bütün renklerinden oluşan büyük çoğunluk hayli istek ve destek sergileyerek gurur duyduğum teveccüh göstermektedir. Bireyi olmanın onurunu yüreğimde taşıdığım Dikili yaşayanlarının değerli görüşlerine hiçbir zaman duyarsız ve kayıtsız kalmadım.

Gereken her kademe ile yaptığım titiz istişareler sonucunda kararımı verdim. Bu mühim kararımı yarın akşam (16 Ekim Salı) saat 20:00'de başlayacak Halk TV Ana Haber Bülteni'nde, başta Dikili olmak üzere, Türkiye kamuoyuna açıklayacağım. 

Eş zamanlı olarak, yazılı ve dijital basın ile sosyal medya sayfalarımdan da paylaşacağım

Sizleri saygı, sevgi, dayanışma duygularım ve en iyi dileklerimle selamlıyorum. 

Görüşmek üzere..."

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER