Fatih Altaylı ve Buket Aydın arasında gerilim!

Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğu görevinden istifa eden ve ekranlara ne zaman döneceği merak edilen Buket Aydın, sosyal medya hesabından açıklama yaptı

Fatih Altaylı ve Buket Aydın arasında gerilim!

Aydın paylaşımında "Mesajlarınızı okuyorum ama hepsine cevap vermem imkansız. Öncelikle beni sürekli soran anne babalarınıza hürmetlerimi iletin. Çocuklarımızın da gözlerinden öpüyorum. Yeni yayın dönemi yani Eylül ayı gibi yeniden buluşacağız" ifadelerini kullandı.

ALTAYLI'DAN ŞAŞIRTAN ÇIKIŞ


Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Altaylı, “Soranlar için söyleyeyim. Buket Aydın'ın Eylül ayında izleyicileri ile buluşacağı kanalın Habertürk ya da Ciner grubundaki herhangi başka bir kanal olmayacağını söyleyebilirim. Yalan yazmak bazı internet sitelerinin alışkanlığı haline gelmiş” ifadelerini kullandı.

BUKET AYDIN'DAN YANIT GECİKMEDİ

Buket Aydın, Fatih Altaylı'nın paylaşımını tepki gösterdi; "Rica ediyorum ağzımdan kurum ismi çıkmadan bir yerle anlaşmışım gibi haberler yapmayın. Çünkü ne yazık ki siz böyle yapınca o kurumlarda sadece yazan çizen ve  “her hangi bir yönetim görevi olmayan” şahıslar gündeme gelmeyi özledikleri  için benimle alakalı paylaşımlar yapıyor." dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER