banner51

Erdoğan'a destek için akın ettiler!

Buca’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak isteyen partililer ve vatandaşlardan oluşan yüzlerce kişi Ziraat Bankası’na akın etti. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Arslan destek veren hemşehrileriyle gurur duyduğunu söyledi

Erdoğan'a destek için akın ettiler!

AK Parti Buca İlçe Başkanlığı düzenlediği organizasyonla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak isteyenleri bir araya getirdi. Bucalıların ilgisi beklenenden yüksek olunca banka önünde izdiham oluştu.

"MADDİ MANEVİ YANINDAYIZ"

Vatandaşların ellerinden geldiğince Cumhurbaşkanı’nın seçim kampanyasın yardım etmeye çalışmasını mutlukla karşıladıklarını belirten İlçe Başkanı Mustafa Arslan, “ Burada kimi ev hanımlarımız iftar sofrasından kısarak, kimi öğrencilerimiz harçlıklarından arttırarak, , kimi emeklilerimiz çay parasından denkleştirerek , kimi esnafımız hasılatından vazgeçerek bir şekilde Cumhurbaşkanımıza sahip çıktığını göstermek için toplandı. Bucamızı ve ülkemizi temsil eden her kesimden arkadaşımız, abimiz, ablamız bu kutlu davya ortak olmanın sevincini yaşıyor. Yatırdığımız paralar hepimizin gücüne göre ama önemli olan Cumhurbaşkanımıza maddi manevi desteğimizi göstermiş olmamızdır. Ülkemizin ve Cumhuriyetimizin teminatı olarak gördüğümüz Sayın Cumhurbaşkanımız her ne pahasına olursa olsun bu milletin insanlarına yanı bizlere sahip çıkmaktadır. Türkiye’nin bekaası, vatandaşlarının menfaati ve müslüman aleminin dertleri için gecesini gündüzüne katan canını ortaya koyan Cumhurbaşkanımıza destek olabilmek bizim için şereftir. Özellikle Bucalı hemşehrilerimin gösterdiği yoğun ilgi benim için büyük bir gurur kaynağı oldu” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER