Ege'yi sel vurdu!

Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Küçükpaşa köyünde şiddetli yağmurun oluşturduğu sel suları, hayatı felç etti, 5 ev sular altında kaldı. Evlerden birinde mahsur kalan 2 çocuk ile annesi, itfaiye ekipleri ve köylülerin yardımıyla kurtarıldı

Ege'yi sel vurdu!

Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Küçükpaşa köyünde şiddetli yağmurun oluşturduğu sel suları, hayatı felç etti, 5 ev sular altında kaldı. Evlerden birinde mahsur kalan 2 çocuk ile annesi, itfaiye ekipleri ve köylülerin yardımıyla kurtarıldı. Park halindeki 2 araç ise sel nedeniyle dere yatağına sürüklendi.

Evlerden birinde mahsur kalan 2 çocuk ile annesi, Çan Belediyesi itfaiye ekipleri ve köylülerin yardımıyla kurtarıldı. Mahsur kalan aileye yardım etmek isteyen köy imamı ile bir kişi, olay sırasında hafif yaralandı. Park halindeki 2 araç ise sel nedeniyle dere yatağına sürüklendi. Araçlarda hasar meydana geldi. Köydeki kümesler de sular altında kalırken, çok sayıda kanatlı hayvan telef oldu.

Köyde yaşanan sel felaketi bir vatandaşın cep telefonu tarafından saniye saniye kaydedildi. Öte yandan, Çan ilçesine bağlı Tepeköy'de yıldırım düşmesi sonucu orman deposunda yangın çıktı. Yangın, müdahale ile söndürülürken, hasar meydana geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER