Daria Kyryliuk'un darp edildiği mekanın sahibi ortaya çıktı!

İzmir’in Çeşme İlcesi’nde Ukraynalı Top Model Daria Kyryliuk’un darp edilmesiyle gündeme gelen işletme The Beach of Momo kapatıldı

Daria Kyryliuk'un darp edildiği mekanın sahibi ortaya çıktı!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatının ardından haklarında işlem yapılan tesisin sahibi de ortaya çıktı. 

Kapatılan The Beach of Momo'nun, BB Turizm Şirketi’nin sahibinin araç üstü ekipman ve damper üreticisi Hidro-Mak’ın sahibi Burak Beşer olduğu belirlendi.

Çeşme’de Momo isimli bir restoran ile turizm faaliyetine başlayan Beşer'in daha sonra beach işletmeye başladığı ve Çeşmeli ortaklarıyla çalışmalarını yürüttüğü ifade edildi. Damper ve Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kasasını Türkiye'de ilk üreten firma olarak bilinen Hidro Mak’taki genel müdürlük görevinden ayrılarak bu alana yöneldi.

AÇIKLAMA YAPTILAR

Olayın kamuoyunda büyük yankı uyandırmasının ardından işletme açıklama yaptı. The Beach of Momo yetkilileri, bir basın açıklamasıyla iddiaları şu şekilde yalanladı:

“31 Temmuz’da mekanın otopark kısmında, iki farklı grup arasında çıkan tartışmayı ayırmak için güvenlik ekibimiz müdahale etmek durumunda kalmıştır. Momo’da geçirdiği vakitlerde arkadaşlarına sergilediği hırçın ve agresif tavırlarından dolayı Daria Kyryliuk’a sevgilisinin korumaları, mekanda bulunduğu süre boyunca eşlik etmiştir. Taraflar güvenli bir şekilde ayrıldıktan sonra Daria Hanım’ın evine gittiği ve komşusuyla da kavga ettiği ve olaya polisin müdahale ettiği öğrenilmiştir. 2 Ağustos Pazar günü Daria Kyryliuk tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında iddia edildiği gibi, meydana gelen yaralanmada güvenlik ekibimizin hiçbir dahli yoktur. Güvenlik ekibimiz, iki grup arasında çıkan tartışmayı büyük bir özveri ile sonlandırmak için büyük çaba harcamıştır”

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER