Cumhur İttifakı'ndan Eskiizmir'de miting

İzmir'in Karabağlar ilçesi Eskiizmir semtinde Cumhur İttifakı tarafından bir miting düzenlendi.

Cumhur İttifakı'ndan Eskiizmir'de miting

Cumhur İttifakı'nın Eskiizmir'de düzenlediği mitinge İzmir Büyükşehir belediye başkan adayı AK Parti'li Nihat Zeybekçi, Karabağlar belediye başkan adayı AK Parti'li Bilal Doğan, Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve İlçe Başkanı İbrahim Uğur ile AK Parti İzmir milletvekilleri Hamza Dağ ve Mahmut Atilla Kaya katıldı. Büyük bir kalabalığın yer aldığı mitingte vatandaşlar hem Zeybekci'ye hem de Doğan'a sevgi gösterisinde bulundu.

Bir konuşma yapan Bilal Doğan, "Gönül birliği ruhu ile kurulan Cumhur İttifakı'nın bizlere sağladığı birlik, beraberlik ve bitmez tükenmez enerjiyle Karabağlar'a hizmet etmeye hazırız. Karabağlar için büyük hayallerimiz ve hedeflerimiz var. İlk hedefimiz de Karabağlarlı hemşehrilerimizi Ak belediyecilikle buluşturmak ve yıllardır süregelen ilçenin kara talihini yenmek" dedi.

HİZMET VE BEKA VURGUSU

Karabağlar'da Cumhur İttifakı'nın emin adımlarla hedefe yürüdüğünü belirten Doğan, "Bu seçim sadece belediye seçimi değil. Devletini, milletini düşünen herkesin, kirli oyunları bozacağı da bir seçim. Bu seçimde hem ülkemizin üstüne oynanan oyunları bozacağız, hem de yıllardır İzmir'in tam kalbinde ihmal edilen Karabağlar'ı hizmetle buluşturacağız" diye konuştu.

Karabağlar'daki tüm vatandaşlara hizmet etmek için destek istediğinin altını çizen Doğan, "Bizim için o partili bu partili yok. O mahalle bana oy verdiyse hizmet götürürüm, vermediyse götürmem zihniyeti de yok. Karabağlar'ın tüm bölgelerine, tüm mahallelerine hizmet götürmek için yönetime talibiz. Karabağlar'ın tüm mahallelerini yaşanabilir kılmak için yönetime talibiz. Çocuklarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın geleceği için gece gündüz durmadan çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

'KARABAĞLAR'I HİZMETLE BULUŞTURACAĞIZ'

Karabağlar'ın tüm genelinin hizmetten yoksun kaldığını da vurgulayan Doğan, terk edilmişliğin ve sorunlarının görmezden gelinmesinin Karabağlılar'ın kaderi olamayacağını belirtti. Karabağlar'ın 500 bine yaklaşan nüfusuyla Türkiye'nin 54 ilinden daha büyük olduğuna dikkat çeken Doğan, sözlerin şu şekilde sürdürdü:

"Ne yerel yönetim ne de Büyükşehir Belediyesi 500 bin Karabağlarlı vatandaşımızın sorunlarını çözecek nitelikte hizmet üretmiyor. Yalnız Eskiizmir değil, Karabağlar'ın 58 mahallesinin tümü hizmete aç. Bir mahallede çöpler toplanırken yollar kaderine bırakılıyor, diğerinde yollar asfaltlanmış ama çöpler toplanmıyor. İki işi aynı anda beceremeyen bir yönetimle karşı karşıyayız. Ancak ilçe genelinde baktığımızda Karabağlar'ın kenar mahalleleri başta olmak üzere tüm sorunların üst üste yığıldığını görüyoruz. Halkımız sorunları yetkili makamlara devamlı ilettiklerini belirtmelerine rağmen cevap alamamaktan, karşılarında ciddi bir muhatap bulamamaktan şikayetçi. Merkez bölgelerde ise adeta adım atacak yer kalmamış. Ne bir sokak düzenlemesi ne de bir otopark bulunuyor. Nasıl olsa ben seçiliyorum mantığıyla yerel yönetim adeta vatandaşa gözlerini kapayarak uykuya yatmış. Ancak vatandaşlarımız da gerçeği gördü. Artık Karabağlılar ve İzmirliler hizmet bekliyor. 1 Nisan sabahı hem İzmir genelini hem de Karabağları'ı hizmetle buluşturacağız."

YORUM EKLE

banner47