CHP'nin İzmir vekil adaylarından otobüsle teşekkür turu!

CHP'nin İzmir adayları seçime 1 kala üstü açık tur otobüsüyle merkez ilçelerde tur atacak ve vatandaşları selamlayacak. Adaylar seçmene seçim kampanyası sürecindeki destek için teşekkür edecek

CHP'nin İzmir vekil adaylarından otobüsle teşekkür turu!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Adayları seçime 1 kala teşekkür turuna çıktı.  Adaylar, üstü açık tur otobüsüyle Çiğli'den başlayarak, merkez ilçelerinde tur atacak ve vatandaşları selamlayacak. Adaylar  seçim kampanyası süresince CHP'ye ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'ye verilen destek için teşekkür edecek.

Adayların otobüsle atacağı turun güzergahı şu şekilde;

12.00’de Çiğli Metro Alışveriş Mrkz. Önünden, Anadolu Caddesi kullanılarak Karşıyaka-Alaybey,  Bostanlı Demirköprü’den geçilecek ve Fikri Altay yolundan Bayraklı güzergahı izlenecektir.

Bayraklı’da Adnan Kahveci köprüsü üzerinden Smyrna meydanına, ardından Folkart Towers’ın önünden Sakarya caddesine geçilecek ve Migros Alışveriş merkezi önünden Mustafa Kemal Caddesi kullanılarak Bornova’ya geçilecektir.

Bornova’da Fevzi Çakmak Caddesi kullanılarak Ege Üniversitesi kampusu önünden geçilecek, Küçükpark’ın önünden geçilerek adliye yolundan, Yeşildere yoluna geçilecek ve Buca’ya gidilecektir.

Buca-Şirinyer Nato yolu kullanılarak, Çevik bir meydanı, Özmen caddesi, Üçkuyular meydanı, İsmail Sivri Bulvarı, Hoca Ahmet Yesevi caddesi kullanılacak ve otoban’a çıkılacaktır.

Otobandan Uzundere’ye inilerek, Eski İzmir caddesinden devam edilecek ve Zincirlikuyu’ya devam edilerek, Üçyol Halide Edip Adıvar Caddesi’nden İnönü caddesine çıkılarak, Fahrettin Altay Caddesine devam edilecek ve Konak’a geçilecektir.

Mithatpaşa caddesinden devam edilecek, Konak-Alsancak yolu kullanılarak Alsancak Garı önünden dönülecek ve Talatpaşa caddesine girilecektir. Düzenlenecek Tur Cumhuriyet Meydanı’nda son bulacaktır.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER