CHP Konak'ta, 24 Haziran için 24 saat çalışma!

İzmir 1. Bölge Milletvekili Adaylarıyla yapılan alan çalışmalarının yanı sıra, seçim büroları, Konak'ın merkezi yerlerinde açılan stantları, 804 sandık için her gün sabah, öğle ve akşam verilen sandık güvenliği eğitimleri, gezici anons  araçları ve bayraklama ekibiyle sahayı boş bırakmıyor

CHP Konak'ta, 24 Haziran için 24 saat çalışma!

CHP Konak İlçe Başkanlığı 6. Seçim Bürosunu Çınartepe'ye açtı. Konak İlçe'nin 113 mahallesinde yürütülen alan çalışmalarının yanı sıra mahallelerde açtığı seçim bürolarında Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'yi ve ülke sorunlarına çözüm olarak sunduğu 5 ana başlık olan Adalet, Eğitim, Ekonomi, Toplumsal Barış ve Dış Politika konularındaki vaatlerini anlatarak hizmet vermeye devam ediyor.

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, CHP İzmir Milletvekilleri ve 1. Bölge milletvekilleri adayları ile birlikte partililer, mahalle sakinlerinin katıldığı seçim bürosu açılışları seçim süreci heyecanını arttırıyor.

Seçim bürolarının imece usulüyle, partililerin kendi çabaları sonucunda açıldığı belirtilirken, "Millet için Geliyoruz!" seçim sloganının Konak duvarlarını süslediği görüldü.

"BİZ KAZANACAĞIZ"

Açılışta konuşan Gruşçu: "Toplumsal barışın, uzlaşının hakim olduğu bir coğrafyayı yeniden yaratmak için ekonomik dar boğazın ortadan kalktığı, hep beraber huzuru, adaleti, barışı yeniden inşaa ettiğimiz dış politikada kanla irfanla yoğrulan ve her bir karış toprağında şehitlerimizin kanı olduğunu bilerek bundan sonra geleceği yeniden inşaa edeceğiz. Sadece siyasette kendini var etmek üzere, sadece bireysel mücadele içinde olarak halka kulağını tıklamış, kendi siyasi ikbalini saraya ipotek etmiş olanların memleketi değil, garibanların, yoksulların, yetimlerin sesi çıkmayanların artık sesinin gür çıktığı ve emeğin baş tacı olduğu bir ülkeyi hep beraber yaratacağız. Biz kazanacağız.

CHP Konak İlçe Merkez Seçim Bürosu 3 Haziran Pazar günü davul, zurna ve halaylarla Çankaya'da açılmış, Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Şakir Başak 7 gün 24 saat boyunca merkezin açık olacağını belirtmişti.

Konak Merkez Seçim Bürosu'nun yanı sıra İsmetpaşa, Çobançeşme, Güzelyalı, Kılıçreis, Çınartepe olmak üzere 6 seçim bürosuna sahip olan CHP Konak İlçe Başkanlığı önümüzdeki günlerde açacağı 2 seçim bürosu hazırlığına devam ediyor.

EMEĞE TEŞEKKÜR

Açılış konuşmalarında emeğin en yüce değer olduğuna değinen Gruşçu: "Gece gündüz bayraklama yapan arkadaşlarımıza, sabaha kadar çalışan gençlik örgütümüze, alan bırakmadan mahalle mahalle gezen Kadın Kollarımıza, yönetici arkadaşlarımıza, belediye meclis üyelerimize, partili partisiz kim varsa bu işe emek vermiş herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Gruşçu: "İnanıyorum ki, 24 Haziran'da Konak'ta birinci parti CHP çıkacak, Cumhurbaşkanı olarak Muharrem İnce seçilecek." diyerek sözlerine son verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER