CHP İzmir'den 'İnce' çalışma!

CHP İzmir'de 'İnce' harekatı start aldı. İl Başkanlığı ve Seçim Koordinasyon Merkezi’nin ortaklaşa çalışması sonrası kentte vatandaşın yoğun kullandığı 20 farklı noktaya duvar giydirmesi kararı alındı. İlk afiş Gündoğdu’ya asıldı. Ayrıca 1000 adet billboard kiralandı

CHP İzmir'den 'İnce' çalışma!

Türkiye 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve genel seçime kilitlendi. Cumhurbaşkanı adayları ve milletvekili adayları saha çalışmalarını sürdürüyor.

20 NOKTAYA DEV İNCE AFİŞİ

CHP İzmir İl Başkanlığı ve Seçim Koordinasyon Merkezi’nin(SKM) ortaklaşa çalışması sonrası Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce için kentteki 20 noktaya duvar giydirmesi yapılacak.

Bu kapsamda hazırlanan ilk afiş Gündoğdu Meydanı’na asıldı. 

Gündoğdu Meydanı’nda yapılan duvar giydirmesi, İnce için süreçte kullanılacak İzmir’deki en büyük görsel olacak.

Aralarında Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Karşıyaka Vapur İskelesi karşısı, Karşıyaka Çarşı, Bornova Meydanı, Havalimanı yolu, Balçova Ata Caddesi, Bayraklı Smyrna Meydanı gibi yerlerinde bulunduğu geriye kalan 19 noktadaki duvar giydirmesi iki gün içinde tamamlanacak.

HEPİMİZİN CUMHURBAŞKANI

Afişlerde İnce’nin fotoğrafı, Cumhurbaşkanlığı forsu ve “Hepimizin Cumhurbaşkanı, Muharrem İnce” ifadesi yer alıyor. 

1000 ADET BILLBOARD

Öte yandan CHP İzmir İl Başkanlığı ve SKM ayrıca 1000 adet billboard kiraladı. Kentin dört bir yanındaki billboardlarda İnce’nin görselleri yer alacak. (gerçekizmir)

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER