CHP İzmir, Kılıçdaroğlu'nu karşıladı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Manisa ve ardından Balıkesir'deki temasları için havayoluyla İzmir'e geldi. Kılıçdaroğlu'nu İl Başkanı Yücel, vekiller ve adaylar karşıladı

CHP İzmir, Kılıçdaroğlu'nu karşıladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Manisa ve Balıkesir'de mesai yapacak. Kılıçdaroğlu, bu temaslar için havayoluyla İzmir'e geldi.

CHP Lideri'ni Adnan Menderes Havalimanı'nda İl Başkanı Deniz Yücel, milletvekilleri, milletvekili adayları, Narlıdere, Güzelbahçe, Menemen, Gaziemir  ve Konak belediye başkanları ile Çiğli, Menemen, Aliağa, Karabağlar, Güzelbahçe ilçe başkanları karşıladı.

ÖNCE MANİSA ARDINDAN BALIKESİR

CHP Lideri Kılıçdaroğlu karayoluyla Manisa'ya geçecek.

Kılıçdaroğlu 10.00'da, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nda, iş insanlarının, esnaf ve sanatkarlar odalarının temsilcilerinin katılacağı toplantıda konuşma yapacak. Yaklaşık 1.5 saat sürecek toplantının ardından Kılıçdaroğlu saat 12.00'de, Manisa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Kamyoncular Kooperatifi binasında kamyoncular ile Şoförler Odası'na kayıtlı üyelerle bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyecek. Kılıçdaroğlu daha sonra saat 13.45'te Saruhanlı ilçesinde kendisini karşılayacak partililerle bir araya gelerek. Saat 14.30'da Akhisar ilçesindeki bir otelde iş dünyası, esnaf, muhtar ve svil toplum örgütleriyle toplantı düzenleyecek. Yaklaşık 2 saat sürecek toplantının ardından Kılıçdaroğlu karayolu ile Manisa'dan ayrılacak ve Balıkesir'e geçecek. Kılıçdaroğlu Balıkesir'de iftara katılacak. Akşam saatlerinde İzmir'e dönüp havayoluyla kentten ayrılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER