banner51

"Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış"

Memleketi Erzincan'da vatandaşlarla bir araya gelen Binali Yıldırım, kendisine hediye edilen bakıra işlenmiş çatık kaşlı bir portresi için "Ya ben böyle çatık kaşlı mıyım. Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış" dedi.

"Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış"

Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı ve AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Erzincan'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Yıldırım, ziyaretleri sırasında çocuklarla yakından ilgilenirken bakırcıları ziyaretinde ise girdiği bakırcı dükkanında bakır tabağı önüne alarak işleme yapmaya çalıştı.

Yıldırım'a ayrıca kendi portresinin çizili olduğu bakır tabak hediye edildi. Çatık kaşlı portresini gören Yıldırım, “Ya ben böyle çatık kaşlı mıyım? Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış” dedi.

Yıldırım, Ergan Dağı Kayak Merkezi’nde piknik yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Yıldırım, daha sonra ise şehir merkezinde bulunan Yer altı Çarşısı’nda ki bakırcı esnafı ile sohbet etti. Bakırcılarla sohbet eden Binali Yıldırım, burada bakır işlemeyi de ihmal etmedi. Yıldırım'a ayrıca bir bakır ustası ve ressam olan Yusuf Babaoğlu tarafından çizilen portresi hediye edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER