Bayram kutlaması renkli anlara sahne oldu

KİTVAK, E.Ü. Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören onkoloji hastası çocuklar, aileleri, hastanede görevli sağlık çalışanları, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği İzmir Şubesi ve Kitvak Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı geleneksel Şeker Bayramı Kutlaması bu sene de keyifli paylaşımlara sahne oldu

Bayram kutlaması renkli anlara sahne oldu

Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği bursiyerleri  hasta çocuklarımızla oyunlar oynadı, bayram pastası kesildi. Etkinlik sonunda Kitvak Yöneticileri ve Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği İzmir Şube Başkanı Tülin Eraslan ve Şube Yönetim Kurulu tarafından hasta çocuklara sürpriz bayram hediyeleri verildi.

ASKIDA ODA UYGULAMASI

Kitvak Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yıldızay Ateşdağlı "Bir taraftan onkoloji hastaları ve yakınlarının yararlanabileceği kalıcı eserleri bağışçı ve hayırseverlerimizin katkı ve destekleriyle hayata geçiriyor, diğer yandan hasta ve hasta yakınlarının moral motivasyonlarına katkıda bulunabilmek için yoğun bir biçimde çalışmaya devam ediyoruz. Bu yılı da, maddi durumu uygun olmayan daha çok hasta ve hasta yakınının konukevlerimizden ücretsiz yararlanabilmeleri için Askıda Oda yılı ilan ettik. Ramazan ayı boyunca Askıda Oda uygulamamız için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Bağışçı ve hayırseverlerimizin ilgisini bekliyoruz " dedi.

TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

Ateşdağlı, "Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği İzmir Şubesi'ne, çok değerli öğrenci kardeşlerimize, tüm hayırseverlere şükranlarımızı sunuyorum. Bu vesileyle bağışçılarımız, hayırseverlerimiz ve tüm yurttaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı kutluyor, ülkemizde ve tüm dünyada barış, dostluk, sevgi ve hoşgörüye vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği İzmir Şube Başkanı Tülin Eraslan da, Kitvak çatısı altında, çocuklarla birlikte bayram kutlamasında bulunmaktan duydukları mutluluğu ifade ederken, İişbirliğimiz devam edecek. Dernek olarak her zaman Kitvak ve tedavileri devam eden çocuklarımız ile yakınlarının yanlarında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Etkinlik sonunda katılım ve katkılarından dolayı Kitvak tarafından Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği ve bursiyerlerine teşekkür belgesi takdim edildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER