Başkan Tugay'dan 'Hilltown AVM' mesajı: Böyle bir alan istihdam demek...

Rönesans Gayrimenkul tarafından İzmir’de projesi sürdürülen Hilltown Karşıyaka, kapılarını bugün açtı. Açılışta, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay da yer aldı

BEN TV / Ulusal ve uluslararası markaları bir araya getirerek, tüketicilere eşsiz bir atmosfer sunmaya hazırlanan Hilltown Karşıyaka, bugün kapılarını açarak, ziyaretçileri ile buluştu.

"BÖYLE BİR ALAN İSTİHDAM DEMEK, TİCARİ HAREKETLİLİK DEMEK"

İzmirlilerin yoğun ilgi gösterdiği AVM açılışında Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay'da eşiyle birlikte yer aldı. Hilltown AVM'nin nemli bir ticari yatırım olduğuna vurgu yapan Tugay; "Burası bir süredir çalışmaları devam eden, oldukça ciddi bir ticari yatırım alanı. Şehrimizin içinde ve insanları yoğun olarak kullanacağı bir alan. Açılışa davet ettiler, bizde bu vesile ile hayırlı olsun demek için geldik. Kentin içerisin de böyle bir alan istihdam demek, ticari alanda hareketlilik demek. Bunlar tabii insanı mutlu ediyor. Bütün Karşıyaka'da her yerde bütün esnafı koruyacak şekilde çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. İyi bir şeyler yapmaya çalışan herkese destek olacağız" dedi.

"Burada da halkla, kentle tam bir uyum içerisinde devam edeceklerini söylüyorlar duyuyorum." diyen Tugay; "Bunlar bizim için önemli şeyler, herkese örnek olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER