Başkan Soyer'den çarpıcı salgın mesajı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, sosyal medya hesabından paylaştığı haftalık not defterinde; "Salgında sizin de desteğinizle dayanışma destanı yazdık. En başta koyduğumuz 200 bin yardım paketi hedefini geçen hafta aştık. Hepinize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

Başkan Soyer'den çarpıcı salgın mesajı

BEN HABER - 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medya hesabından haftalık not defterini İzmirlilerle paylaşmaya devam ediyor.

Soyer, bu haftaki paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Yüce Atatürk’ün yol arkadaşı, Cumhuriyet devriminin simge isimlerinden Mustafa Necati’nin ismini inşaatı yakında bitecek Yeşilyurt’taki kültür merkezine vereceğiz.

Salgında sizin de desteğinizle dayanışma destanı yazdık. En başta koyduğumuz 200 bin yardım paketi hedefini geçen hafta aştık. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Süt kuzusu projesinin ikinci dönemi için kooperatiflerle alım sözleşmesini imzaladık. Daha fazla çocuğa süt, üreticiye daha fazla destek olacağız.

DİSK Genel İş Sendikası yöneticileri ve üyeleri ‘asla yalnız yürümeyeceksin’ diyerek sürpriz bir ziyaretle desteklerini gösterdi. Yol arkadaşlarımı ben de asla yalnız bırakmayacağım.

İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongre’nin hazırlıklarını basın toplantısıyla duyurduk. İzmir’in bu krizden az etkilenmesi için maksimum çaba harcıyoruz.

7 farklı bölgede yüzde 100 uzlaşı ve yerinde dönüşüm ilkeleriyle kent yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Örnekköy’de bu ay ihaleye çıkıyoruz.

Foça, Mordoğan ve Urla hafta sonu gemi seferlerini başlattık. İzmirlilere keyifli yolculuklar diliyorum.

Sevimli dostlarımız için biz destek veriyoruz ama havalar çok sıcak. Uygun yerlere sokakta yaşayan hayvanlar için bir kap su bırakın lütfen. Hepinize hayırlı işler diliyor, huzurlu, sağlıklı bir hafta diliyorum” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER