Bakan Ersoy, Fuar açılışına katılacak

İzmir'de bu yıl 12'ncisi düzenlenecek olan 'Travel Turkey İzmir' Fuar ve Kongresi, yarın (Perşembe) başlıyor. 6- 8 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da katılacak.

Bakan Ersoy, Fuar açılışına katılacak

Dünya ve ülke turizmini İzmir’de buluşturan, ülke turizmini canlı tutmayı hedefleyen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi,  6-8 Aralık'ta kapılarını 12’nci kez açacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ortaklığıyla Gaziemir'de bulunan Fuar İzmir’de düzenlenen fuarın açılış programı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımı ile gerçekleştirilecek. Bakan Ersoy, Fuar İzmir'deki programda konuşma yaptıktan sonra, standları dolaşacak. Ersoy'un daha sonra İzmir'den ayrılması bekleniyor.

Fuar, ilk 2 gün sadece profesyonel ziyaretçilere, 8 Aralık Cumartesi günü ise halka açık olacak. Geçen yıl 36 farklı ülkeden 1284 katılımcının yer aldığı Travel Turkey İzmir fuarı, 63 farklı ülkeden 44 bin 589 kişi tarafından ziyaret edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER