Babalar Günü’ne çok kısa bir süre kaldı! Babalar Günü ne zaman?

Haziran ayı ilerlerken Babalar Günü ne zaman sorusu merak ediliyor. Babalar Günü Haziran ayının 3 haftasındaki pazar günü kutlanıyor. Babalar Günü heyecanı da tüm yurtta başladı. Bu özel günde babalarını unutmak istemeyenler 2019’da Babalar Günü ne zaman? sorusuna yanıt arıyor.

Babalar Günü’ne çok kısa bir süre kaldı! Babalar Günü ne zaman?

Babalar Günü için çok kısa bir süre kala birçok kişi Babalar Günü’nün tam tarihini merak ediyor. Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910′da Washington'un Spokane şehrinde kutlanmış. Günümüzde de neredeyse tüm dünyada kutlanan Babalar Günü Haziran ayının 3. haftasındaki pazar günü kutlanıyor. İşte Babalar Günü hangi gün?

BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN?

Babalar günü bu yıl yani 2019’da 16 Haziran Pazar günü kutlanacak.

BABALAR GÜNÜ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Babalar Günü‘nde babanıza güzel ve farklı bir hediye almak için öncelikle onun nelerden hoşlandığını, günlük hayatını düşünün. Kullanışlı bir hediye olsun derseniz iş hayatında ya da günlük hayatta işine yarayacak bir hediyeyi Babalar Günü‘nde babanız için seçebilirsiniz.

Alacağınız hediyeyi kişiselleştirerek daha önce aldığınız hediyelerden farklı bir hale getirebilirsiniz. Örneğin babalar günü için babanıza alacağınız kol düğmesinde isminin baş harfleri olabilir, kutusunda sizin ona mesajınız yazabilir. Her gün iş yaşamında kullandığı kartvizitliğinin yerine isminin yazılı olduğu bir gümüş kartvizitlik de babalar günü için ideal bir hediye olabilir.

Son zamanlarda kişiye özel hediyeler dikkat çekmekte. Fotoğraflarla hazırlanan özel tasarım hediyeler seneler boyu saklanacak ve bu özel günü hep akıllarda tutacak cinsten. Babalar Günü‘nde babanın çocuklarıyla bir fotoğrafından dergi kapağı yaptırarak ona büyük bir sürpriz yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER