Arda Turan ifade verdi!

Arda Turan kısa bir süre önce ifade vermek üzere Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne geldi. Yaklaşık 3 saat İfade veren Arda Turan daha sonra serbest bırakıldı. Arda'nın ayrıca hastanede kullandığı ve ruhsatsız olduğu iddia edilen silahı da emniyete teslim ettiği öğrenildi.

Arda Turan ifade verdi!

Dün sabaha karşı bir gece kulübünde Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan gerginlik konusunda son dakikagelişmeleri peş peşe yaşanıyor.

Arda Turan'ın gece kulübünde yaşanan gerginlik sonrasında hastaneye giden Berkay'ın peşinden hastaneye gittiği ve burada bir el ateş ettiği basına yansımıştı. 

Kısa süre önce basına yansıyan olayın polis tutanağında da Cumhuriyet Savcısının olayla ilgili olarak Arda Turan'ın kasten yaralama ve silahla tehditten yakalanması talimatını verdiği öğrenilmişti.

Gelen son dakika haberine göre ise Arda Turan, Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'nde olay hakkında yaklaşık 3 saat boyunca ifade verdi. Turan ifadesinin ardından sonra buradan ayrıldı. Arda Turan'ın hastanede kullandığı ve ruhsatsız olduğu iddia edilen silahı da emniyet yetkililerine teslim ettiği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER