Annesini öldüren kızlar davasında flaş karar!

İzmir'de kendilerini kötü hayata sürüklemeye çalışan konsomatris anneleri Gülser Süngü'yü öldüren kız kardeşler Şeyda P.'ye 20 yıl, B.P.'ye ise 10 yıl hapis cezası verilmesi kararını Yargıtay fazla bularak bozdu. Tutuklu yargılanan iki kardeş için davayı gören mahkeme ise dava sonuçlanana kadar tahliye kararı verdi

Annesini öldüren kızlar davasında flaş karar!

 İzmir Aliağa’da yaşayan 19 yaşındaki Şeyda P. ve 17 yaşındaki kardeşi B.P., beş yıl önce gazinolarda konsomatris olarak çalışan anneleri Gülser Süngü’yü 24 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Karşıyaka 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan kardeşler, annelerinin evlerine her gece tanımadıkları erkekleri getirdiğini,kendilerini de dansöz gibi oynamaya zorladığını iddia etti.

KIZLARINI KENDİ HAYATINA ZORLAMIŞ

Annelerinin yaşadığı hayattan rahatsızlık duyan genç kızlar, annelerine başka bir iş bulması için baskı yaptıklarını ancak annelerinin bunu kabul etmediğini ifade etti.

KIZLAR BABAANNELERİNE SIĞINDI

Tahliye olduktan sonra avukatları tarafından cezaevinden alınan kızların, babaannelerinin yaşadığı eve sığındığı ve kendilerine yeni bir hayat kurmak için eğitim hayatlarına devam etmek istedikleri öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER