Altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

Altın fiyatları bugün, Kapalı Çarşı'da son durum nasıl? Cumhuriyet altını, değer bazında eksi oranında iken ekonomi uzmanları G20 zirvesini beklediklerini açıkladı.

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

Kapalı Çarşı'da 27 Kasım 2018 tarihinde düşüş yaşanırken gram altın çeyrek altın fiyatları, ne kadar oldu sorusu vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Ekonomi uzmanları ABD-Çin ticaret savaşlarının elektronik cep aletlerine sıçradığına, Çin teknoloji şirketi olan Huawei ek yaptırımlarının (ABD'de en çok kullanılan cep telefonlarından biri) gelmesinin her iki ülke arasında kriz yaşanmasına sebep olacağını açıkladı.

Uzmanlar  bu hafta açıklanacak olan Fed toplantı tutanaklarının şahin çıkmasını beklemediğini ve bu durumun dolarda aşağı yön olarak yorumlanacağı beklentisi hakimken bu durum Cuma günü güçlenen Dolar’da tekrar değer kayıplarını da beraberinde getirdi. Düşen Dolar endeksinden güç bulan ons altına, Rusya-Ukrayna arasındaki gerginlik de güvenli liman olgusunun tekrar oluşmasını sağlayabilir, açıklamalarında bulundu.

Çeyrek altın ne kadar?

Çeyrek altın, 27 Kasım Salı günü Kapalı Çarşı'da alış 329 TL'den işlem görürken, satış değeri 377 Türk Lirası.

Gram altın ne kadar?

Gram altın, Kapalı Çarşı'da Salı günü 205 TL'den alınırken, satış değeri 206 Türk Lirası.

Cumhuriyet altını ne kadar?

Cumhuriyet altını, Salı günü Kapalı Çarşı'da alış 1.366 TL'den işlem görüyor. Satış olarak 1.387 Türk Lirasından satılıyor.

Yarım altın ne kadar?

Yarım altın, Kapalı Çarşı'da 657 TL'den alınırken, 674 TL'den satılıyor. Yarım altın oranları eksi 0,80.

Reşat altın ne kadar?

Reşat altın, 27 Kasım Salı günü Kapalı Çarşı'da alış değeri 1.398 TL'den işlem görürken, satış değeri 1.419 Türk Lirası.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER