Almanya'da Park Yaşam Santorini'ye büyük ilgi

 İzka İnşaat projeleri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği, Demirören Medya ve İstexpo ortaklığında, Almanya’nın Dusseldorf kentinde düzenlenen Evim Türkiye Fuarı’nda gurbetçiler ile buluştu.

Almanya'da Park Yaşam Santorini'ye büyük ilgi

Fuarın açılışı öncesi düzenlenen toplantıda konuşan Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, "Evim Türkiye Fuarı, Türkiye'nin yatırım için güvenli ve değerli bir pazar olduğunun da açık bir göstergesi" dedi. Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, fuar ziyareti sırasında İzka İnşaat standını ziyaret ederek, Park Yaşam Santorini proje maketini de inceledi.

İKİ GÜNDE 65 ADET DAİRE REZERVASYONU GERÇEKLEŞTİ KATALOGLAR TÜKENDİ

Fuarda İzka İnşaat projelerinden, satışı devam eden Park Yaşam Santorini İzmir projesi ve henüz satışa çıkacak olan İzka Port İzmir projeleri tanıtıldı. Avrupa’da yaşayan Türkler ve Türkiye’ye yatırım yapmak isteyen Avrupalılar ile buluşan İzka İnşaat projeleri fuarda yoğun ilgi gördü, daire fiyatları gurbetçi Türkler tarafından çok uygun bulundu.

Daire fiyatlarının uygunluğu Park Yaşam Santorini standında büyük yoğunluğa sebep oldu. Emsal olarak gösterilen, yaşamın başladığı Park Yaşam Mavişehir ve Park Yaşam Ataşehir projelerinden daire sahibi olanların yüzde 100 ile yüzde 300 arasında prim yapmış olması, Park Yaşam Santorini projesine olan ilgiyi arttırdı.

Park Yaşam Santorini proje maketi ile projenin tüm ayrıntılarını inceleme fırsatı bulan yatırımcılar, fuardan daire sahibi olarak çıkma ayrıcalığını yaşadı. Fuarda sıcak satış yapan İzka İnşaat yetkilileri ; ‘ Çok yoğun 2 gün geçiriyoruz, bu yoğunluktan dolayı son gün elimizde projeyi tanıtacak kataloğumuz kalmadı, yoğun ilgiden dolayı tükendi. İki günde 65 adet daire rezervasyonu gerçekleştirdik. Prim yaptıran ve kazandıran projelerimize gurbetçi vatandaşlarımızın da büyük ilgisi oldu. Çok uygun fiyatlar ile buradan daire sahibi olarak ayrılan yatırımcılarımız kısa süre içinde yatırımlarını ikiye katlayarak kazanacaklar ve tapularını teslim almak için İzmir’e gelecekler.’ Dedi.

Farklı ödeme kolaylıkları sağlanan Park Yaşam Santorini projesinde ; Projeye özel 0,98 banka faiz oranı sunuluyor. Toplam 539 daireden oluşan İzmir Çiğli’nin merkezinde yer alan Park Yaşam Santorini projesinde geniş metrekareli daire seçenekleri ve İzmir’in en temiz havasının bulunduğu lokasyon üzerinde olması, deniz ve orman manzarası projeyi benzersiz kılıyor.

İZKA PORT İZMİR projesinde ise, yaşam alanlarının her odası denize açılıyor. EN GENİŞ m2’lere sahip olan projede, 1+1 – 3+1 ve 4+2 Winter Garden modellerinde NET kullanım alanları 200 m2’ye ulaşıyor. İzka Port projesi, Bayraklı Altınyol Caddesi üzerinde denize sıfır konumda, İzmir’in merkezinde, Alsancak-Konak-Bornova ulaşım akslarının tam ortasında yer alıyor.

Projelerinde HEMEN TAPU DEVRİ avantajını sunan İzka İnşaat, alıcılarına kısa süre içinde yatırımlarını kazanca çevirmelerine imkan sağlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER