Alaattin Yüksel: “İş yaşamında başarının anahtarı güven”

İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin Başarı Hikayeleri Sohbetleri Kasım ayı konuğu Alaattin Yüksel iş hayatındaki başarının ip uçlarını verdi. Yüksel konuşmasında “İş yaşamında başarının anahtarı güven” ifadesine yer verdi.

Alaattin Yüksel: “İş yaşamında başarının anahtarı güven”

İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (İZSİAD) Başarı Hikâyeleri Sohbetleri adıyla ve moderatörlüğünü Başak Çayır’ın üstlendiği toplantının Kasım ayı konuğu Yükseliş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Yüksel oldu. Ticari yaşamından örnekler veren Yüksel, “Yaptığınız işlerde para kazanmaktan ziyade insan kazanmaya odaklanın” dedi.

İZSİAD dernek merkezinde yapılan sohbette konuşan Yükseliş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Yüksel, başarı için gerekli olanları ve iş yaşamındaki serüvenini konuklara aktardı. Bugüne kadar yaptığı tüm işlerde karşılıklı sadakati ön plana çıkardığını dile getiren Alaattin Yüksel, “Yaptığınız işlerde her zaman güvenilir insanlar olarak tanının. Güven duygusu için çok açık ve şeffaf olmalısınız. Müşterilerinizin her zaman yanında olduğunu hissettirirseniz o güven duygusu zaten oluşuyor. İş yaşamında başarının anahtarı güvendir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER