AK Partili gençler pistte rüzgar gibi esti!

Milli Pilot Ümit Ülkü'nün ev sahipliğinde, Ülkü Yarış Pisti'nde AK Parti İzmir İl Gençlik Kollarının katıldığı Time Trail (Zamana Karşı) etkinliği gerçekleştirildi. AK Parti Gençlik Kolları Üyeleri, genel seçim öncesi stres attı

AK Partili gençler pistte rüzgar gibi esti!

Profesyonel yarışçıların tercihi Ülkü Yarış Pisti'nde 3 farklı kategoride ter döken AK Parti Gençlik Kolları üyeleri en iyi zamanı yapabilmek için otomobilleriyle pistte yarıştı. AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül'ün de katıldığı etkinlikte heyecan fırtınası esti.

YILDA 15 DEFA HAZIRLANIYOR

İzmir Ülkü Motorsporları Kulübü Başkanı Ümit Ülkü, Time Trail'in tüm araçların birer birer piste çıkıp en iyi zamanı yakalamak için yarıştığı bir organizasyon olduğunu belirterek "Yılda 15 defa bu tür organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Bugün de burada AK Parti Gençlik Kolu üyesi farklı otomobillerle piste çıkarak en iyi zamanı yapmayı hedefledi. 3 farklı kategoride en iyi zamanı yapan sürücülere kupa verildi" dedi.Milli Pilot Ümit Ülkü, motorsporları seven gençlere seslenerek kendi otomobilleriyle caddelerde ve otoyollarda değil pistlere davet etti. Ülkü "Pistimizde bu tür sosyal sorumluluk projelerine sürekli yer veriyoruz. Gençlerimizin hız tutkusunu sokaklar ya da caddeler de değil güvenlik önlemi alınmış pistlerde karşılamalarını istiyoruz. Bu nedenle bu tür organizasyonlara kapımız her zaman açık" dedi. Ülkü, AK Partili gençlerin bu konuda örnek olduğuna dikkat çekerek "Hız yapmak isteyen gençlerimizin bir kazaya sebep olmaması için güvenlikli alanlarda hakemler eşliğinde bu tutkularını hayata geçirmelerini teşvik ediyoruz. Pistler bu organizasyonlar için uygun yerler. Hız sokakta değil, pistlerde yapılmalı" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER