AK Partili Dağ: Birileri rol kapma derdinde iken...

AK Partili Dağ, Cumhurbaşkanı tarafından, 2019 yılı yatırım programına alınmasına onay verilen Buca metrosu projesi için sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Dağ, "Birileri basın üzerinden mesajlar verip rol kapma derdinde iken biz İzmir'in projelerini takip ediyoruz" dedi.

AK Partili Dağ: Birileri rol kapma derdinde iken...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 2019 yılı yatırım programına alınmasına onay verilen Buca metrosu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile birlikte çekilen fotoğrafını da paylaşan Dağ, "Birileri basın üzerinden mesajlar verip rol kapma derdinde iken biz İzmir'in projelerini takip ediyoruz. Bilinmelidir ki İzmir'e hizmet noktasında diyalog kapımız her zaman açıktır. Bu hafta metro onayı için AK Parti İzmir milletvekillerimiz büyük bir gayret sarf etmiştir. Ancak önemli olan işin neticeye ulaşmasıdır. Buca ve Narlıdere metrolarının vatandaşlarımızın hizmetine sunulması sürecinin takipçisi olacağız. Buca metrosu için onay çıkmıştır. Tramvay hattının izni de çok yakında çıkacaktır. Hayırlı olsun" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER