AK Partili Bekle'den 'istihdam' hamlesi

Sivil toplum kuruluşları ile siyasetçilerin el ele olmasının önemine değinen AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Cemal Bekle, "STK'ların işlevselliğini ve kapasitesini artırarak istihdam odaklı projeler geliştirmelerine destek vereceğiz" dedi

AK Partili Bekle'den 'istihdam' hamlesi

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Cemal Bekle, İzmir’i adım adım gezmeye ve vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Menderes’te Roman mahallesinde vatandaşla buluşan Bekle, vatandaşların ilgi odağı oldu. Ziyaretlere AK Parti Menderes Kadın Kolları Başkanı Asuman Şen ve Menderes Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mehmet İbrahimoğlu eşlik etti. Cemal Bekle, “Vatandaşlarımızın sorunları için meslek odaları, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve üniversiteler ile çözümü birlikte üreteceğiz. Tüm gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

“İŞLEVSELLİKLERİ ARTTIRILACAK”

 Sivil toplum kuruluşlarıyla kurulacak sağlıklı diyaloğun yapılacak projeler konusunda ve sorunların çözümü noktasında önemli bir yerde olduğunu vurgulayan Bekle, “Projeleri STK’larla birlikte yürüteceğiz. Kanaat önderleri ve STK’larla güç birliğimiz ne kadar sağlam olursa, o oranda projelerin başarısı artacaktır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de STK’lar ortak bir akıl olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu noktada STK’ların işlevselliğini ve kapasitesini daha da artıracak ve yaygınlaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER