AK Parti İzmir adayları, sosyal medyada coştu!

İzmir'de seçim çalışmaları için sahaya inen Ak Parti milletvekili adayları, seçmenle temaslarını içeren fotoğraflarını esprili notlarla sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Hatta bu paylaşımlar adaylar arasında tatlı bir rekabete, meydan okumalara kadar gidiyor

AK Parti İzmir adayları, sosyal medyada coştu!

İzmir'e seçim çalışmaları ilginç görüntüleri ortaya çıkarıyor. Seçmenle temasa geçen, ayağına giden evinde, işinde ziyaret ederek oy isteyen siyasetçiler en çok sosyal medyayı kullanıyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, sosyal medyada esprili üslubu ile dikkat çekiyor.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIYORLAR

Dağ, fotoğraf ve videolarını yüz gülümseden mesajlarla sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Okey oynamayı çok seven Dağ, gittiği kahvehanelerde okey masasındaki seçmeni izliyor, taktik veriyor. Bu fotoğraflarını da 'yancı atladı' notuyla paylaşıyor.

Öte yandan bilardo tutkusuyla bilinen AK Parti izmir Milletvekili Atilla Kaya da her girdiği kahvehanede ıstakayı eline alarak topları deliklere atıyor. Bu fotoğrafı da esprili emojilerle takipçilerine iletiyor.

AK Parti milletvekili adayı Temel Yıldırım da iki vekile sosyal medyadan meydan okuyarak, sahurda ramazan davulu çaldı ve bunu da 'Herkes yancı herkes bilardocu asıl mesele ramazan davulu çalmakta' notuyla paylaştı. (DHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER